Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyenkor mit csinál a szülésznő?

Ilyenkor mit csinál a szülésznő?

Figyelt kérdés
Elfolyt a magzatvizem egy része idő előtt (3 héttel hamarabb), bementünk a kórházba, nem tágultam, erre jött a szülésznő, felnyúlt az egyik kezével, a másikkal meg nyomta a hasam, hogy a maradék magzatvizet is kipasszírozza belőlem. Pokolian fájt. Mással is csináltak ilyet? Mi a fenét piszkált meg belül? Borzasztó volt. A végén császáros lettem :(

2012. ápr. 22. 01:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

"jól vagy, kedves utolsó? ha bemész a kórházba, akkor sok dolog fog veled történni, ha kérdezel, elmondják mit miért tesznek, és rögtön felvilágosultabb leszel... ilyenkor a baba fekvését nézi meg, meg esetemben pl azt, hogy ha ezt teszi, akkor szivárog-e a magzatvíz, ha így jár el. a szülés alatt már fel van puhulva a méhszáj, ödémás, és érdús, ezért ezek a vizsgálatok igen nagy fájdalommal járnak. "


Én nem szoktam SOHA SENKINEK engedni, hogy olyat csinaljon velem, amibe én nem egyeztem bele és nem értek teljesen, akkor is, ha haszontalannak ítéled, amit írtam.

A betegjogokkal ütközik, amit evvel a nővel csináltak, és egyáltalán nem haszontalan erre felhívni a figyelmet.

A felvilágosítás egy beavatkozásnál JÁR, és szakmai és etikai hibát követett el a szülésznő.

2012. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!