Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent az, ha szurok van...

Mit jelent az, ha szurok van a magzatvízben?

Figyelt kérdés
Reggel végül császárral szült az unokatesóm és ezt mondták neki az orvosok, inkubátorban van a baba. Mit jelent ez?
2009. jún. 21. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy a baba belekakilt a magzatvizbe.
2009. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ilyen esetben azonnal ki kell venni a babát.
2009. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én irtam az első választ, nekem is belekakilt a fiam, de természetesen szültem meg
2009. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az en länyom hajnalban belekakilt a magzatvizbe,es mäsnap ejjel szültem meg termeszetes uton.annyi hogy rendszeressen kaptam antibiotikumot,hogy ne fertözzön el.Nem hiszem hogy ezert kellett csäszärozni,es hogy ezert van a baba inkubätorban.
2009. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 vetélésem.A 3 terh.et 11 nappal túlhordtam és mivel nem volt semmi jele a szülésnek a magzatvíz pedig zavaros lett császároztak.Ilyenkor gondot okozhat,ha a baba lenyeli vagy belélegzi a meconiumos m.vizet.Az én fiamnak a szemével küzködtünk 8 hónapig vszínüleg a m.víz miatt.
2009. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem,hogy ha 9 hónapig nem kakilt bele akkor ilyenkor,hogy tud?Ha valaki ezt tudja elmagyarázná nekem?
2009. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A magzatvizet a tüdejében keringeti gyakorolva a légzést.Nyel is belőle,a veséje ezt kiszűri így termelve újra azt,a benne lévő magzati hámszövet stb... a beleiben marad.Ezt ált. a szülés után az előtej söpri ki a beleiből,ha a baba már érett a szülésre,de az nem indul meg a baba szervezete attól még jelzi,hogy már nem jó neki odabent.Én a császár előtti napon lépcsőztem elég sokat,hogy meginduljon a szülés.A terhelés miatt nem lett term szülés a dologból,viszont a kisfiam kakilással reagált a dologra.
2009. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, megint első

azért kakil bele,mert kevés oxigént kap

[link]

2009. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is meconiumos volt a magzatvízem amikor elment. Ezután 12 órával császároztak mert nem jött le a baba. Antibiotikumot én nem kaptam. Semmi baja nem lett a babának.
2009. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én úgy tudom, az 2természetes" ha ababa belepisil a magzatvízbe , mert annak más az összetétele, és ha lenyeli nem okoz gondot. A kaki az más....Azt olvastam valahol,hogy a meconium stresszhelyzet kapcsán ürül magzatvízbe.(túl kevés oxigén , lepényi elégtelenség, lecsökken a magzatvíz hirtelen...) Ha zöldes, zavaros volt a magzatvíz az nem túl jó , de ami megnyugató, hogy nagyon jó antibiotikumok vannak, amik a babát szépen rendbehozzák. Reméljük nem sokat volt ilyen közegben odabent.....

2009. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!