Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » írjatok gyorsan kérlek, van a...

írjatok gyorsan kérlek, van a magzatvízben fehéres foszlányszerű amellett hogy vízszerű?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Nem igazán érthető ez így, ahogy feltetted.
2009. nov. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy ilyen van benne egyealtalan?ki mondta ezt?miert nem egy dokit kerdezel?
2009. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó: Valószínű folyik a magzatvize, azért kérdezi!

Kedves kérdező: ha a magzatvized folyik akkor menj be a kórházba, itt nem tudjuk ezt megoldani!!

2009. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az burok darab lehet!

Nekem is itthon folyt el a vizem egy része,de én nem vettem észre,hogy valami lett volna benne.csak víz tiszta kissé nyálkás folyadék volt,édeskés illatú.

mindenképpen menj kórházba,mert 4 óránként fertőzés elleni injekciót kell kapnod,míg meg nem születik a babád.

2009. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak fehér darabkák de csak mikor elkedezdett folyni, aztán kitisztult! De attól még nem kell rohannod a kórházba, éjjel fél egy kor kezdett csordogálni és délután 14.50 re született meg a lányom!!! Ja kaptam én is magzat védő injekciót de csak valamikor délelőtt.
2009. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!