Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Negyedik gyermek születése...

Negyedik gyermek születése kinél milyen volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem könnyebb esetleg nehezebb mint a többi Nekem egyre rövidebb volt az idő de intenzivebb a fájdalom három eddigi szülésemnél..

2012. ápr. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert én is a negyediket fogom szülni. :)
2012. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgylátszik hiába kiváncsiskodunk :))
2012. ápr. 23. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Négyszer szültem.A második volt a legborzasztóvbb,pedig ő volt a legkisebb 3350 55 cm.

A harmadik fél óra volt.A negyedik viszont indított.Fél óra volt maga a fájdakom,de az brutális.

9-kor bekötötték az infuziót és 11:50-kor született a kisfiam 4300 62 cm.rel gátvédelemmel.

Nem könnyebb,mert 4.

2012. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ájult első vagyok. :))))


Majd referálok, ha megszültem. Nekem a 3 közül a harmadik volt a legdurvább, 12 órás vajúdással,és a végén nem sírt fel. Senkinek kívánom az ilyen brutális pillanatot.

2012. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. halvaszületett inditott, ez volt a leghosszabb, de nem olyan erős fájásokkal, nehéz kitolással.

2. inditott, 2 óra brutál fájások, brutál kitolás, szétrepedés.

3. magától indult, a kemény része 1,5 óra volt, nagyon könnyű kitolás, szinte csak 1 nyomás volt, könnyű lábadozás. Ilyet kivánok mindenkinek.

4. inditott, szintén 2 óra, de ez volt a legbrutálabb az összes közül, maga a vajúdás és a kitolás is. Szerintem ha nem inditják akkor könnyű lett volna ez is. Lábadozás szintén könnyű volt.

2012. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!