Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt egy missed ab-om, műszere...

Volt egy missed ab-om, műszeres befejezéssel. Előtte a tágítás borzalmas fájdalommal járt. Korábbi műtétek miatt nem akart tágulni a méhszáj a heggek miatt. Szülésnél is így lesz?

Figyelt kérdés
Fogok tudni természetesen szülni, vagy rögtön császároznak?
2008. ápr. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen fogsz!!!!! Teljesen más amikor erőszakkal kifeszegetik a méhszájat, mint amikor magától nyílik. Ne aggódj, minden rendben lesz, ha te is úgy akarod. :)
2008. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt bizonygattam, mert ezzel ijesztgettek, hogy akkor majd ez lesz szüléskor is. Én azt gondoltam, más az, ha hormonálisan belülről nyílik szüléskor, mint amikor egy terhességet megtartani akaró méhet nyitogatnak. Bár a babánk meghalt a 11. héten, de nem ment el magától. Köszi a megnyugtató választ.
2008. ápr. 19. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veletek történt és jó hogy nem ment el a bátorságod az újrakezdéstől. Nedkem is elment két babám is, 11 hetes és 38 hetesek voltak. Most van 3 egészséges gyerekem és nagyon boldog az életem velük. Kitarás és neked is eljön. Sok erőt kívánok hozzá!!!!

Majorné Zsuzsa (dúla)

2008. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha te dúla vagy akkor azt is meg tudod mondani, hogy szüléskor rendesen fg működni majd ez a tágulás dolog. Az egészen más és szülhetek hagyományosan ugye? Köszönöm neked a választ.
2008. ápr. 19. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az első válaszolónak is köszönöm!
2008. ápr. 19. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó esély van rá, de mivel nem ismerem a pontos előzményeket és nem is vagyok orvos, felelőtlenség lenne biztosra mondanom, de az amit elhatározol az általában úgy szokott lenni. Bízz magadban és megsokszorozod a természetes szülés esélyét.

További szép napot kívánok!

Majorné Zsuzsa

2008. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!