Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet érdemes venni...

Milyen betétet érdemes venni szülés utánra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bababoltban vettem betétet,hasonlít a Tennához,de a nevét sajnos nem tudom,de ha az otthoni napokra gondolsz akkor szerintem elég lesz az éjszakai betét is!
2012. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdemes beszerezni vagy egy pár darab tena ladyt, vagy valami olcsóbb inkontinencia betétet. Nem biztos, hogy kelleni fog, de általában az első két napban ajánlatos.
2012. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt a sima éjszakai betét!
2012. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 napban Tena betétet használtam, utána sima normál betétet.
2012. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szülés előtt mondták,hogy erős vérzés lehet majd utána,bevásároltam vastag inkontinencia betétet.1db-ot használtam belőle,olyan volt mint egy pelenka,elég volt a sima éjszakai betét is.Most is éjszakait viszek majd be,ha nem elég akkor a párommal hozatok majd Tenát
2012. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első szülésnél 3 hétig még nagyon erősen véreztem, kellett a nagyon vastag betét! Második szülésnél Csak egy hétig véreztem és csak az első 3-4 napban erősen!
2012. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem kellett az első pár napban a Tena, későb jó volt a sima éjszakai betét.
2012. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sima betét nagyon bántotta a gátsebemet, ezért Tena extrából vettem egy csomaggal, utána elég volt a Tena mini betét. Patikában, de a Dm-ben is lehet kapni. Ehhez vettem Tena Fix bugyikat. Patikában lehet kapni többféle méretben, csomagonként 2 db van benne, kb. 300 forint/csomag. Eldobható, de ha akarod ki is lehet mosni, a foltok könnyen kijönnek, gyorsan szárad. Én a kórházban is mostam őket.
2012. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Belőlem ömlött a vér Tena lady extra kellett,és még az is kevés volt :( 2-3 nap után már enyhült akkor always éjszakait használtam.
2012. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Tena sem rossz, de ennél is jobban a Chicco vált be, nagyon szuper, Brendbonban lehet kapni: [link]
2012. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!