Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra milyen krémet...

Szülés utánra milyen krémet vigyek magammal a gátsebre, és amit javasoltok, azt milyen gyakran kell használni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a szülésznőm tanácsára minden egyes pisilés és nagydolog után letusoltam (ami kicsit nehézkes és körülményes volt az első napokban, de megérte). Nagyon szépen gyógyultam, pedig volt külső és belső varrat, és csikló tájékon repedtem is. Ezt a tusolásos dolgot kb. 2 hétig csináltam, és a gátat körömvirágkrémmel kentem. (szintén minden tusolás után vékonyan és aranyérre is jó)

Nekem bevált, és ha nem kentem be, rögtön fájt és feszült!

Gyors és fájdalommentes szülést, jó egészséget kívánok!

2 hónapos kislány anyukája

2009. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem krémet, hanem Saforelle intim mosakodót használtam.

Gyógyszertárban tudod megvenni, de az is lehet hogy csak megrendelni tudják neked.

Nekem nagyon bevált! Ez egy olajos, gyógynövényes mosakodó, ami nem hagyja kiszáradni a varratokat! :)

De egyébként szerintem a körömvirág krém se lehet rossz! ;)

2009. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aloe First-öt használtam a gátsebemre, szépen begyógyult.
2009. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon csúnya és duzzadt volt a gátsebem. A szülész doktornőm mondta, hogy sűrűn mosakodjak tiszta vízzel(hideg) és Phenilbutason krémet írt fel .

Nagyon jó.

2009. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aloe first,én is csak ezt tudom javasolni,állítólag van olyan doki aki varrás után be is fújja vele mert gyorsabban gyógyul:)Ez azért bíztató nem?
2009. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a dokim a Curiosa nevű gélt ajánlotta, pikk-pakk meggyógyult a sebem.
2009. jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem szültem,35 hetes vagyok de sok barátnőm ajnlotta a körömvirág krémet gátsebre. Könnyuü szülést.
2009. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!