Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú kengurut...

Milyen márkájú kengurut javasoltok használni? Milyen szempontok alapján jó választani?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb mint a másik? Olyan sok van, jó lenne egy kis tapasztalat, segítség a döntéshez... :-) Köszönöm!
2009. jan. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mennyi idős a babád. Én mei-tai-t használok, nagyon bejött. A mei-tai-t lehet előlre, oldalra és a hátadra is kötözni. A kenguru és a hordozókendő között van. Néhány hónapos kortól akár több éves koráig is lehet használni. www.liliputi.hu A kengurut nem lehet annyira variálni, mint egy mei-tai-t, v. hordozókendőt.
2009. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocsi - 2 hnapos múlt most. :-)
2009. jan. 4. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

ha tartja már a fejét nyugodtan teheted hordozóba! szerintem olyant vegyél amibe előre és veled szembe is tud nézni a baba mert mikor már nagyobb és érdeklődöbb inkább menetiránnyal szeretnek lenni és nézelődni.

nekünk baby björn van és nagyon szeretjük apa és én is könnyen visszük mert könnyen álithato

viszont egy hasznos tipp: szerintem nézz krül pl. a vaterán mert akár fele áron is van alig használt és nem érdemes megvenni a boltba!!!

2009. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!