Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukak nektek is...

Császáros anyukak nektek is erzekeny a bôr a vágás korul?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon erzekeny sot inkabb faj a bôrôm a koldokomtol lefele.Ez majd elmulik?4 hete volt a mutetem.
2012. jan. 17. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, legalábbis én is így voltam vele.Nekem a császár után még hónapokkal isérzékeny volt ott, de aztán lassacskán elmúlt.
2012. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális 4 hét után. Eljön majd az idő, amikor teljesen érzéketlen lesz, az is normális! :)
2012. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem viszket a vágás körül, amikor hirtelen mozdulok akkor pedig fáj még belül is. 6 hete volt császárom, doki azt mondta nincs gond.
2012. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális,én 4 hónapja szültem de idő változásnál még érezni is fogom egy ideig,nyugi ez természetes,érzékeny még,arra vigyázz hogy a bugyi vágása ne menjen rá a sebre,és ne ijedj meg ha kicsit vörösebb lesz és beduzzad ez normális hidd el :) szép napot és nyugi
2012. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,megnyugodtam.Szép napot
2012. jan. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!