Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis kórházba...

A miskolci Semmelweis kórházban ki a legjobb szülész orvos? A terhesség elejétől volt onnan fogadott orvosotok? Mennyit kért minden alkalommal amikor vizsgálatra jártatok? És mennyi a szülési tarifa?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm azoknak akik válaszolnak.Tervbe van a baba és szeretném tudni h h megy ez a fogadott doki dolog,mert én a miskolci megyei kórházhoz tartozom,de én nem akarom a babám 1 olyan lepra telepen megszülni,ezért kénytelen leszek fogadni orvost a Semmelweis-ben azért h ott szülhessek.
2012. ápr. 30. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor jól megszívnám,ha pont szüléskor menne szabira és átküldenének a megyeibe szülni és akkor csak kidobnám a pénzt az ablakon..Ti hogy csináltátok??
2012. ápr. 30. 18:31
 2/5 Katicabogárka20 ***** válasza:
irtam privibe :)
2012. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem Miskolci vagyok,de Miskolcra járok magánorvoshoz.Már egy pár vizsgálatra mentem a kórházban és senki nem kérdezte mit keresek ott.Nekem meglepően kedvesek az emberek!! Mindenképpen itt szeretnék szülni,ha oda érünk!!Csak kicsit problémás a dolog:( Gondolom mindenkinek a saját orvosa a legjobb!! Van már elképzelésed kihez szeretnél menni?
2012. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy fogalmam sincs h kihez menjek,mert nem ismerek ott egy szülész orvost sem.Nekem Szerencsen van a nőgyógyászom,de a Semmelweis-ben akarok szülni..a lakcímem szerint a megyeibe tartozom,de én nem akarok menni a megyeibe a lepratelepre.Csak az a baj,h nem vagyunk gazdagok,és nem lesz sok pénzem fogadott orvosra,ezért szeretnék ,,olcsó,, fogadott orvost,aki nem hív be 2 hetente vizsgálatra és nem kér el minden alkalommal 7-10 ezer ft-ot.Meg nem akarom,h a szülési tarifa is több legyen 100 ezernél.
2012. máj. 1. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!23:57-es vagyok.Irok privát üzenetet,ott megírom én kihez járok és a tarifáit!:)
2012. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!