Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy normàl, gond...

Egy normàl, gond nélkul zajlo terhesség utàn, hàny kg-val lesz egy no kevesebb, kozvetlenul szulés utàn?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 kg ment le, de én nagyon vizesedtem. Van, akinél csak 6 kg megy le, ez változó.
2012. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az én terhességemmondjuk nem volt gondmenentes,de szerintem ennek semmi köze ahhoz,hogy mennyi megy szüléssel!


Mivel én 4 kilós babát szültem,rólam is 12 kiló ment le!Én nem voltam vizes...



Most alig híztam avárandósság alatt (ez sajnos életveszélyes volt rám nézve,mármint a várandósság),de a babám most állítólag több lesz mind 4 kiló...Így szülés után most is tuti kb 10 kilóval leszek könnyebb!



2 éveskislány és 38 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 klopusz ***** válasza:

Szia!

Nekem mind a három terhességem más és más volt. Az elsőnél (28 éves voltam) ugyanúgy hordhattam a ruháimat, mint terhesség előtt, a súlyom kb. 3 hónap után állt vissza az "eredeti állapotára". A másodiknál - kisebb volt a csemete, de én 3 évvel idősebb - majdnem 5 hónapba került a súly-visszaállás, a harmadiknál pedig majdnem egy évbe (ekkor ugyanolyan súllyal mentem haza a kórházból, mint ahogy bementem, ráadásul ott volt a csemete is :-))

Amúgy a súly visszaállása szerintem színtiszta genetika. Az biztos, hogy szoptatás idején nem szabad fogyózni!

2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mármint mennyivel szülés után?


Én 82-vel mentem szülni, 74-el jöttem ki 3 nap múlva.

Szoptatás alatt híztam 4 kg-ot. Tehát fél évvel szülés után 78 lettem.


Aztán elkezdtem diétázni, tornázni, és 5 hóannapl később 58 :)


Tehát ez változó.

Egyik barátnőm elmente szülni 90 kilóval, szoptatás alatt csak fogyott, és peregtek le a kilók róla...67 kiló lett. Nem tornázott, nem fogyózott, "csak" szoptatott. Nem minden szervezet egyforma.

2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szülés után két nappal mértem magam először, és 11 kilóval voltam könnyebb, mostanra (2 hónap múltán) gyakorlatilag a régi vagyok, 2 kiló plusz van rajtam, de szerintem ez csak a cicim. :-) Amúgy olyat is hallottam, hogy valaki szülés után könnyebb volt, mint előtte, de szoptatás alatt meg durván meghízott. Biztosan változó.
2012. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

+14 kilóval mentem szülni, és mikor hazajöttünk a kórházból már csak 2 kiló volt rajtam, aztán egy hónap alatt az is lement sajnos.

Én szerettem volna megtartani a kilókat, de leolvadtak. :(

2012. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

Én 45kg-ról indultam, 60al mentem szülni! Tehát +15kg.

Szülés másnapján 50kg voltam. Rá 1 hétre már 48. Sajnos 6.hétre már teljesen visszamentem... :( Pedig én örültem volna, ha 50 maradok! (Jah és én nem vizesedtem)

2012. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
+13 kg-val mentem szülni.4 nappal szülés után volt még rajtam 5 kg.kb 3 hét múlva már 3 kg-val kevesebb voltam mint terhesség előtt és azóta is annyi vagyok.4 kg-os babát szültem.
2012. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
+17 kg,szülésnél lement 13kg,2 hónap múlva lement még 5kg
2012. ápr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 56kg val kezdtem a terhességem 72kg val mentem szülni közvetlen szülés után 61 kg voltam mire kijöttem a kórházból már csak 58kg voltam!
2012. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!