Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a dokid átad egy másik...

Ha a dokid átad egy másik orvosnak (utolsó hónapban) ti hogy intéznétek a hálapénzt?

Figyelt kérdés
A másik doki magánrendelésére jártam, de leadott az utolsó hónapban. Az új orvossal már csak a kórházban találkoztam CTG-k alkalmával. Ti megkérdeznétek mennyiért vállalja a szülést, vagy ilyenkor már nincs értelme, amennyit gondolok? A kórházi találkozások alkalmával nem adtam pénzt, és megkérdezni sem volt alkalom.

2012. máj. 1. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy szerintem, miért adott le a dokid az utolsó hónapban.Nyugdíjba vonult? Ez az egy elfogadható érv lehet számomra a leadásra,de azért azt az egy hónapot már kibírhatta volna.

Én más érvet nem tudnék elfogadni, max. azt, ha te cirkuszoltál, veszekedtél vele valami miatt, vagy személyes konfliktus, ellentét feszül kettőtök között...


Szóval visszakérdezek: Mi a helyzet?

2012. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden kismamáját leadott személyes okokra hivatkozva, ez az ő magánügye, én nem kíváncsiskodom. A kérdés az új orvosra vonatkozott, hogy ilyenkor hogyan szokás.
2012. máj. 1. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hű, szerintem kérdezz rá, legfeljebb azt mondja, hogy annyit, amennyit gondolsz. Ha pedig nem lesz alkalmad, akkor adnék, amennyit gondolok, végül is nem én szerveztem így.


Mindenesetre sok boldogságot a picihez! :)


38 hetes km

2012. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babi0906 ***** válasza:
Hát ha engem leadna az orvosom akkor biztos csinálna közös találkát a másik dokival.Ettől függetlenül.ha nem lenne semmi gond a terhességemmel akkor nem fogadnék másik orvost.Én csak azért kértem fel a szülésre is mert ez a 9 hónap alatt megismertem és megbízom benne.Szerintem csak így van értelme.
2012. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!