Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent ez : Cervix hossza:...

Mit jelent ez : Cervix hossza: 32 mm?

Figyelt kérdés
A többi: zárt belső méhszáj, álló burok ?
2012. máj. 2. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
3 centis a méhnyakad. Zárt a méhszájad, nem repedt meg a burok.
2012. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Egyébként ez jót jelet hogy 3 centis a méhnyakam? nem kéne rövidebbnek lennie? már a 37 hétben járok.
2012. máj. 2. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hááát, lehetne rövidebb, de semmit nem jelent. :) 2 hét alatt simán lerövidül. Nekem már a 36. héttől megrövidült, akkor elment a nyákdugó is, most 38.-ban járok, semmi jele a szülésnek. Olyan változó ez mindenkinek. :)
2012. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor jó babavárást és kellemes szülést kívánok! :) és köszi még egyszer a választ!
2012. máj. 2. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 24. héttől 36 mm, azóta sem változott a helyzet. Szerencsére nem rövidült tovább a méhnyak és zárva is vagyok. De a kérdésedből nem derül ki, hogy a külső méhszáj nem kezdett-e már nyílni...

31 hetes kismama

2012. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36 mm az már rövidült érték volt? Nekem nem is volt attól hosszabb soha...
2012. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, előtte 45 mm volt. Ha jól tudom 1 ujj az kb. 1,5 cm-t jelent.
2012. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag ezekhez teljesen kuka vagyok, mert még első babás vagyok, és a papíromra is csak annyi volt írva hogy zárt belső méhszáj. Külsőről szó sem esett. :/
2012. máj. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!