Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt úgy v. melyikőtök, hogy...

Volt úgy v. melyikőtök, hogy szülés után megváltozott a ciklusa hossza?

Figyelt kérdés
Addig 30 naposak voltak, most 26, aminek abszolút nem örülök....Normális ez, vagy visszaállítható gyógyszeresen?Sőőőőt, eddig tartott 4-5 napig, most 7 napig kitolódott!Nem a legjobb:))
2011. júl. 24. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt összevissza jött meg de kb.2 havonta(!), szülés óta pedig beállt szépen 31-34 naposra. A hossza nem változott, ált. 4nap.
2011. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szülés előtt pontosan 28 naposak voltak, 3-4 napos hosszal.

Szülés után, mikor abbamaradt a szoptatás, 26-42 nap között változik, a nap maradt, átlag 4 napos szokott lenni, viszont első nap nagyon sok, és nagyon görcsölök, ami előtte sosem volt. :( Már 1 éve így megy, egyébként minden rendben, gyógyszert nem akarok szedni, úgyhogy marad ilyen. Talán majd a 2. terhesség után visszaáll...

2011. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát a hossza szerencsére nem változott, csak az intenzitása.

Mrmint korábban is 30 naposak voltak a ciklusaim,most is 29-30 naposak (voltak,mert most megint babát várok).

Sőt, még nagyjából ugyan annyi napig is tart, talán egy picivel tovább.


Csakhoyg eddig fájdalom mentes volt és mennyiségre kevés,most pedig jó erős görcsökkel jár és "ömlik" belőlem.


Most megint babát várok (ahogy írtam is),kíváncsi vagyok mi lesz ezután...

2011. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 26-30 naposak voltak a ciklusaim, 4-5 napos mensivel. Szülés óta 32-37 naposak a ciklusaim 5-6 napos mensivel.
2011. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ,akkor ez lehet változó:(
2011. júl. 25. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ciklusom ahogy megjött pontos volt- 28-30naposak voltak, és kb 5napig tarott - gyenge mennyiségű vérzéssel.

1. szülés után 2hónappal jött meg először- tökkevés.

másodjára 28nap mulva iszonyat mennyiség, utána 28naponta gyengén- ahogy szülés előtt.

2.terhesség után szintén két hónap mulva jött meg- iszonyatos mennyiséggel- (éjjel 3xkellett a legnagyobb alwayst kicserélnem) és egy fél évig így ment- már ki voltm akadva teljesen. A 7. ciklus mennyisége már feleannyi volt- és utána már olyan volt, mint a szülések előtt. 28-30naponta jött meg. Érdekes volt fél évig úgy jött meg, hogy egyszer 30nap, egyszer 24, megint 30 megint 24. Éreztem hogy jobbról-balról van a peteérés, és bal oldalon mindig előbb volt. De a 2.szülés után kb 8hónappal ez is rendeződött.


Szerintem nálad is változhat még.

2011. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de jó nektek, mármint ami a hosszot illeti. nekem előtte is 7 napos volt (de én a barnázást is beleszámolom, ti is belevettétek?)
2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szülés előtt pontosan 28 naposak voltak a ciklusok és 5 napig tartott, iszonyat görcsökkel.

Szülés után 6 hónapra jött meg először, semmi görcs és 5 napig tartott normál intenzitással. A következő vérzés 35 napra volt,semmi görcs és 5 napig tartott. Most ismét megjött 32 napra normál vérzés és semmi görcs. Remélem a görcs soha nem fog visszatérni.Mindig nagyon szenvedtem. A szülés lótúró volt a régi görcsökhöz képest.

2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szules elott 30-31 nap volt, utana 28 lett
2013. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!