Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik rendes kórház?

Létezik rendes kórház?

Figyelt kérdés
Mindenhol olyan durván bánnak az emberel. És külföldön is. És csodálkoznak hogy egyre kevesebben vagy otthon szülnek.
2012. máj. 6. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én kétszer szültem, és velem soha nem voltak durvák. Nem, nem tömtem pénzzel egyáltalán a személyzetet, és nem magán kórházban szültem. (Hanem a budapesti Szent Margitban)

Nagyon jó, szép emlék a szülés is, a bent töltött napok is, sőt, előtte a terhesgondozás is.

2012. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

Pl. Budapesten a Bajcsy kórház. Kedvesek, segítőkészek, nem pénzéhesek.

2012. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Bp - István kórház
2012. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem a szüléstől és a kórházban töltött napoktól,mert mindenki rémisztgetett,hogy milyen bunkók a nővérkék,csecsemősök stb.De kellemesen csalódtam!Nem mondom,hogy mindenki tökéletesen rendes volt,de meg voltam elégedve mindennel és én sem tömtem senkit pénzzel.Kisvárdán szültem.
2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, az embernek saját magának is elfogadónak kell lennie, mert a kórházi tartózkodás nem nyaralás. Szóval persze, alapból jobb otthon lenni.

Én is a Bajcsy-ban szültem, egyáltalán nem voltak velem durvák a szülésnél, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt.

A kórházas gyermekágyas napok viszont már rázósabbak, de valahol érthető, hogy nem tudják fogni az ember kezét. Első babásként pedig főleg ki van szolgáltatva az új anyuka, hiszen annyi mindent nem tudunk. Ha nem rámenős az ember, akkor bizony könnyen lepattintják a csecsemősök, és ahányan vannak, annyifélét mondanak.

Mégis, a kórházban sokkal biztonságosabb a szülés, és fontos az utána következő megfigyelési időszak is, ezt a néhány napot ki lehet bent bírni. Én már alig vártam, hogy végre haza jöhessünk a babámmal, de alapvetően pozitív benyomásokat szereztem.

2012. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Máv (Honvéd) kórház, Bp. Nekem pozitívak az élményeim!
2012. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Létezik.Én a Szt.István kórházban(Bp.) szültem már 2x,ősszel ismét ott fogok,de senki nem bánt velem/velünk durván.De nem a bánásmód miatt születik kevesebb gyerek,hanem a kilátástalanság,és a létbizonytalanság miatt.
2012. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegi megyei kórház. Segítőkész, mosolygós, kedves gárda. Csupa jó élmény, már két alkalommal.
2012. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Siófok.

Nem volt fogadott orvosunk, senkinek nem fizettünk semmit zsebbe, de nagyon kedvesek voltak velünk minden vizsgáltatnál és szüléskor is. Semmi rossz élményünk nincs.

A gyermekágyas napokon én nagyon szenvedtem, akkor érzékenyebb az ember és rettenetesen hiányzott a Párom és a szüleim. De ott sem voltak durvák, segítőkészek voltak, csak merni kell kérdezni.

7 hetes Kisfiú anyukája

2012. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon szültem a Hetényibe. Nekem semmi gondom nem volt, senki nem volt velem durva, vagy arrogáns. Szerintem mindenkinek más az ingerküszöbe, lehet, hogy ami nekem még elfogadható, az másnál már rég kiverte a biztosítékot.
2012. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!