Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan kérdésem volna hogy...

Olyan kérdésem volna hogy novemberben szültem császárral és fáj a hasam a köldököm és a varrás között, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
ha szűkebb nadrágot veszek fel épp hogy elviselhető
2012. máj. 7. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
"épp hogy elviselhető" - Vagyis azt akarod mondani, hogy akkor egy kicsit megkönnyebbülsz, nem fáj annyira? Lehet, hogy sérved van?
2012. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia.lehet en nem fogalmaztam helyesen, hogy epp hogy elviselheto:tehat ha egy szukebb nadragot veszek fel akkor nyomja a hasam es faj de meg elviselheto.de ha leulok akkor nagyon kellemetlen.

serv?ha nem erolkodtem akkor is kialakul?aranyerem viszont van :-(pedig nem szultem....

2012. máj. 8. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékenyebb még, én dec.-ben szültem!
2012. máj. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy még mindig a varrás helyét érzed. HA belül elvarrtak egy két ideget, akkor az egy ideig kellemetlenséget okoz. Sajnos az aranyér elég alattomos, sok programozott császárosnál is kijön. A sérv sem lehetetlen, hiszen ahogy átvágják az izmok közötti részt, az kevés esetben ugyan, de újra szétválhat.

Ezek a tünetek:

"Rendszerint a sérvek kialakulásakor érez a beteg húzó, nyomó, feszülő fájdalmat a sérvnek megfelelően, melyek fekvésre, pihenésre elmúlnak, járáskor, fizikai megterheléskor fokozódnak. Rövidesen maga a beteg veszi észre hogy kisebb-nagyobb elődomborodás alakul ki. A sérv nagysága és a panaszok nem állnak arányban egymással, kicsiny sérv is okozhat komoly panaszokat és meglepően nagy sérv mellett is lehet a beteg panaszmentes. A sérv jelenléte a vizsgálat során általában könnyen megállapítható, csak kövér egyének esetében okoz nehézséget. Ilyenkor szükség lehet az ultrahangos vizsgálatra is."

Ha nagyon aggódsz, akkor érdemes elmenni az orvoshoz.

2012. máj. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak az aranyér részéhez tudok hozzá szólni, és arra biztatlak, hogy menj el proktológus szakemberhez és nézesd meg.

Ez az a baj, amivel emberek évekig képesek kínlódni inkább, mint hogy elmenjenek, mert cikinek érzik (vagy nem tudom, általános orvosfóbia), pedig nagyon nem érdemes.

Engem már sok féle képen kezeltek, krémekkel, kúpokkal, gyűrűztek kétszer és volt egy műtétem is nemrég. Utóbbi terhesen. AZ a tapasztalatom, hogy még ezeknél a nagyobb beavatkozásoknál is úgy van, hogy egy rövid (pár napos) kellemetlenebb és adott esetben fájdalmasabb idő után sokkal sokkal kényelmesebb lesz és megszűnnek a panaszok, tehát mindenképp érdemes.

2012. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt császárom.A hegem gyakran viszket és ha hirtelen mozdulok,akkor belenyilallik belül ahol a vágás lehetett.Szűkebb nadrággal nem tudom milyen lenne,mert általában melegítő van rajtam a többi nacim meg nagy rám :D
2012. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, mindenkepp elmegyek dokihoz a fajassal is meg az aranyerrel is ...ciki nem ciki ....muszaj...:)
2012. máj. 9. 01:43
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.én is császáros vagyok,és nekem csak a varrás helye fájt "nagyon"főleg ha szűk nadrágot viseltem.és egy nagy cseresznye nagyságú összenövés alakult ki a varrásnál, amit ki is műtöttek 4 év után.
2013. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!