Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok vízben szülésről?

Tapasztalatok vízben szülésről?

Figyelt kérdés
Magyarországon és Ausztriában (Bécsben) melyik kórházakban lehet vízben szülni és mennyibe kerül egy ilyen módon történő szülés?
2012. ápr. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten talán az Istvánban és az Imrében és magánklinikán. Más helytől nem tudok, de attól még lehet, hogy van.
2012. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, igaz h en nem Magyarorszagon szultem, hanem Angliaban de elmenyem van a vizben vajjudasrol.

Sajnos a szulesrol nem szerettem volna en is vizben szulni de baba bestresszeltbes ki kellett szallnom es szloagyon megszulni a kisfiamat.

A korhazba erkezestol 2 orat vajjudtam szulokadban, ami nagyon kellemes volt mert megkonnyitette a vajjudast, meeg vizben nyugodttan vajjudtam, es meztelenul ulni egy kad vizben s csak arra koncentralni h nyomj.

Csokkentette a fajasok erosseget bar en nem kertem semmilyen fajdalmocsillapitast termeszetesen szltem, nem volt tervben de akkor nem kertem semmit nem tudtam mi a mellekhatasa a csillapitoknak, nem is banom.

Ajanlom a vizben valo vajjudast is s a szulest is ha neked osszejon.

Jo dontes volt a masodikat igy igy szeretnem megszulni.

Remelem segitettem, itt nem kell kulon fizetni erte.

2012. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ausztriában szültem, de nem Bécsbe. Mivel van itt biztosításom nem kell fizetni érte, de ha nincs is, eu kártyával, ha sürgős lehet szülni.

Nekem nagyon jó érzés lett volna, ha nem hideg a víz. Minden fájásomat elvitte.

Nekem indítottak, azt mondják a kád akkor jó, ha spontán indul be.

Következőt majd azért ott szeretném, bár az még odébb van.


Sok sikert!

2012. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mohácsi kórházban is van lehetőség kádban szülésre pár hónapja, mióta átadták az alternatív szülőszobát. Eddig sok pozitív visszajelzés van róla, fizetni külön nem kell érte, csak egészségügyileg kell megfelelni hozzá, kizáró ok pl. egy korábbi császármetszés, vagy jelenlegi problémás terhesség, de erről pontos felvilágosítást adnak.
2012. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!