Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegy melyik termináljáról...

Ferihegy melyik termináljáról indul a Wizzair (2012 április)?

Figyelt kérdés
2012-04-25. A jegyemen még Ferihegy 1 szerepel, a Wizz honlapján nincsen információ arra vonatkozólag, hogy ez változott volna. Az 1-es terminál bezárása miatt viszont úgy sejtem a 2-es terminálra kéne kimennem.

2012. ápr. 25. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy még mennek gépek az 1-esről.
2012. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy mennek gépek az egyesről is
2012. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Budapest Airport 1-es termináljának átmeneti bezárásáról egyelőre csak tervek készültek, az 1-es terminál a következő hetekben változatlanul üzemel.

Az 1-es terminál átmeneti bezárásán és a forgalom átköltöztetésének tervein jelenleg dolgozik a Budapest Airport, amint meglesz a szükséges döntés és ütemezés, részben a légitársaságokon keresztül, részben pedig a Budapest Airport kommunikációs csatornáin (bud.hu, facebook, twitter) és a sajtón keresztül is értesítjük utasainkat. Az átmeneti bezárás ütemezésének kidolgozásáig az 1-es terminál zavartalanul üzemel.


Kérjük kedves utasainkat, hogy az indulásuk napján ellenőrizzék a Budapest Airport hivatalos honlapján a járatinformációs aloldalt, ahol minden esetben friss információval szolgálunk arról, hogy az elkövetkezendő 48 órában mely járat, melyik terminálról indul.

2012. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap irány az 1-es terminál :)
2012. ápr. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!