Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenés jelezheti a szülést?

Hasmenés jelezheti a szülést?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beteg, nem vagyok rosszul, egész egyszerűen előbb rám tört egy heves roham és örülök, hogy itthon voltam épp, mert ha máshol vagyok, akkor nem tudom mit tettem volna. :S

Ez jelezheti a szülést? Esetleg ez lenne a tisztulási folyamat?

37 hkm


2012. máj. 8. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, jelezheti, de nem feltétlenül jelzi. Ezt addig nem lehet megmondani, míg be nem indul a szülés. Ha beindul, akkor az volt. Semmi más tünet nincs?

Nyákdugó, jósló, derékfájás, fáradtság, bármi?

Én azt mondom, hogy készítsd össze a cuccot, szólj apának, aztán amjd meglátjátok. Még az is lehet, hogy bőven túlhordod :)

Jó egészséget és könnyű szülést! Majd mesélj, hogy jelzett-e valamit :)

2012. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A derekam fáj néha, meg a hasam.

És nyűgös vagyok, de már elég régóta. :)


Ha lesz valami, akkor majd megírom ide. :)

2012. máj. 8. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, de most már nem egy anyukától olvasom, hogy a 36-38. hét között előjönnek a tipikus szülést jelző tünetek. DE aztán kiderül, hogy ez nagyon sok esetben pont nem jelent semmit!

Én épp 37 hetesen éreztem magam ramatyul. Émelygés, hasmenés, jóslófájások, derékfájdalom, számoltam a perceket.

Ennek ellenére a 41. héten szültem, indítással. :)

Szóval igen, lehet előjel, de lehet hogy még hetekig bent marad a picur, és a tested csak készülődik lassan...

Bárhogy is lesz, könnyű szülést!

2012. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem első szülésem és attól félek, hogy túl gyors lesz és nem érek be mentővel sem. :(

Azért kérdezősködök.

2012. máj. 8. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát azért elég ritka a gyors szülés, főleg első babával...

Én 8 órát vajúdtam, úgyhogy a kórházba ez idő alatt jó sokszor beérhettem volna. :)

Persze lehet te gyorsan szülsz majd, de a hasmenés még nem jelzi, hogy most rögtön indulni kell. Legalábbis nem a kórházba, csak a wc-re. :)

Figyeld a tested többi jelzéseit, a fájásokat, a magzatvizet (ha folyna).

2012. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem első, ez a baj!

Az első 3 óra alatt volt meg, a második is és most is izgulok, hogy legalább apa hazaérjen, ne maradjak itt a két kisebbikkel. :(((

2012. máj. 8. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nem az első.

Hát értem, hogy izgulsz, de reméljük akkor simán fog menni minden és beérsz a kórházba!

Irigyellek a 3 óra miatt... :)

2012. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én most izgulok. 15 percesek vannak, bár gyengék, apa meg nincs itthon. Még fél óra, mire hazaér. :S
2012. máj. 8. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia én is úgy tudom hogy jelezheti a szülést. Nekem nem volt hasmenésem szülés előtt. 3 hetes a picurkám, második baba.Nekem is 15 percesekkel kezdődött, szinte egész nap voltak fájásaim.Estére elmúltak, fél egykor viszont erős ötperces fájásokra ébredtem.Éjjel 1-re beértünk,akkor már 7 ujjnyira nyitva voltam, 2:15-kor megszületett a kisfiam. Villámszülés volt.Még beöntést se kaptam, épp hogy beértünk.Remélem neked is ilyen könnyű szülésed lesz.Majd írj, hogy mi a helyzet.
2012. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!