Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasmenés önmagában jelezheti...

A hasmenés önmagában jelezheti a szülés közeledtét ha más jel nincs? Görcsölés nélkül normálisnak tekinthető? 29 hetes km

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel arra ébredtem,hogy nagyon rugdos a baba...majd szaladnom kellett a mosdóba,3 szor...aztán elmúlt...ma délután újra híg volt a székletem...

de semmi görcs,mint amilyen hasmenéskor szokott lenni az embernek...

eddig a vizsgálatoknál minden rendben volt,zárt méhszáj...stb...

lehet,hogy a baba mozgása miatt van hasmenésem?

még túl korai lenne a szülés,ezért aggódom picit...

spenótot ettem egy órája,de az csak nem ér le ilyen gyorsan...


2010. nov. 8. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem többször volt hasmenésem a terhesség alatt, de szerencsére nem lett baj belőle, szülés sem indul meg előbb. Én sem görcsöltem, egyszerűen csak menni kellett wc-re...

Ha a vizsgálatokkor rendben volt minden, akkor nem hiszem hogy baj lenne. Ha több napig tart, akkor kérdezz rá a dokinál.

2010. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!