Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki terhesség alatt is rendszeresen menstruál? És a teszt +?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem -ha jól emlékszem- 3 hónapos koráig menstruált és most 7 éves, makk egészséges kisfia van (akit imádok). A terhességével sem voltak komolyabb problémái, csak a szokásos rosszullétek. Nem feltétlenül jelent problémát, de azért fordulj orvoshoz mihamarabb! Drukkolok.

28 h km

2009. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám 5 hónapig menstruált kishugommal. Ha nem nőtt volna meg a hasa a 4.-5. hónapban, akkor eszébe se jutott volna a terhesség, valahol a 4.hóban ment el orvoshoz és már gyönyörűen látszódott a pocaklakó. Előfordul ilyen más nőknél is. Nem lett semmi, de semmi baja a kislánynak, most egy gyönyörű 10 éves kiskamasz. :)
2009. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőm anyuja is kb 4 hónapig menstruált miután terhess lett. A barátnőm makk egészséges.
2009. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A sőgornőmnek 6 hónapig volt meg a menszi, 6 és fél hónapos volt amikor kiderült, hogy babás, makk egészséges kislányt szült,

34 hetes kismama:)

2009. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia én az első terhességemnél az első hónapban.A másodiknál(most) pedig az első kb.2-3 hónapban.Csak annyi a különbség a terhesgondozáson,hogy nem biztos a születési dátum.Megpróbálják a leletekből összetenni.

Üdv.8 éves kislány anyukája/31-32? hetes Km.

2009. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtettem,hogy természetesen a szükséges vizsgálatokat igyekeztünk megcsinálni.Pl.az Afp is bizonytalannak indult,de végül jó lett az eredmény.Talán az is mutat egy pontosabb időt.Szóval azért mentem el dokihoz,mer terhességi tüneteim voltak.Megvolt,de sejtettem,hogy terhes vagyok.Gyorsan felkerestem az orvost,de arra én sem számítottam,hogy ennyi idős vagyok.

Első alkalommal:kb.8-10 napos,-egy héttel később már hirtelen 5 hetes,-9 hetesen 12,-24hetesen27,28 hetesen-31Most a héten szerdán azt mondta az orvos,hogy 32-33 hetesnek megfelelő.A születési dátumra ilyenko egy kicsit rászámolnak és úgy vettem észre.Szóval augusztus 5-20-ig szülhetek bármikor.Nagyon izgi..:-D

Üdv.

2009. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a statisztika számít, úgy én is ismerek valakit, aki 2-3 hónapig menstuált. Mikor vetélés miatt voltam a korházban, ő akkor jött abortuszra. 20 évesen 2 gyereke volt, a férjével nem akartak harmadikat, de 2-3 hónapig menstuált, és mire kiderült, hogy terhes, legálisan már nem lehetett elvetetni. 16 hetesen csinálták meg neki az abortuszt.
2009. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 20:30-as vagyok.Most vettem észre a helyesírási hibákat.Új a klaviatúrám és nem elég érzékeny.Bocsi,de kihagy egy-két betűt néha.

Üdv.

2009. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!