Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült közületek már valaki a...

Varga Szabinka kérdése:

Szült közületek már valaki a gyöngyösi Bugát Pál kórházban? Ha igen mi a véleményetek magáról a kórházról, orvosokról, nővérekről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem, de rokonom szült (vagyis császárral végződött) ott és mindennel és mindenkivel meg volt elégedve. Én látogatni voltam bent és tetszett a rendszer, hogy a babákat nem hozhatják ki a látogatókhoz, csak ablakban mutathatják. Nyugtatóbb és tisztább környezet volt ez így a babáknak.
2012. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én jövő hétre vagyok kiírva és ott fogok szülni. Szerintem jó kórház, de szülés után bővebben tudok nyilatkozni.

Én Nadim doktornál szülök, hozzá is jártam egész terhesség alatt. Őt tudom ajánlani. Nagyon kedves orvos.

Horváth dokit is sokan dicsérik. Vele még csak a kórházban találkoztam, de tényleg nagy szimpatikus ő is.

2012. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!