Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházba keresek...

Nyenyi kérdése:

István kórházba keresek szülész-nőgyógyászt. Valami infó a következő orvosokról?

Figyelt kérdés
(milyen? Hol rendel? Mennyiért. Stb) dr. Bábinszky Ágota dr. Fedina laura dr. Gajdos Edit dr. Kassai Enikő dr. Lázár Erika dr. Lengyel Mária
2012. febr. 22. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Kettőt tudok ajánlani:

Dr.Bábinszki Ágotát és dr.Varsányi Hajnalkát.

Első lányomat Hajnalkánál szültem,másodikat Ágotánál(szabin lett volna a szülésem időpontjában Varsányi drnő,és őt ajánlotta).

Én a Telkiben szültem náluk,tehát a kórházról nem tudok nyilatkozni.

Mindkettőjüknek van magánrendelése Budapesten,10 e ft a terhesgondozás náluk.

Nagyszerű szakemberek,nagyszerű emberek,nyugodtan rájuk bízhatod magad:)


Akiről én még jókat hallottam dr.Lengyel Mária,habár személyes tapasztalatom nincsen,csak egy ismerősöm szült nála:)

Ha érdekel bővebb infó,megírom priviben:)

2012. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dr. Bábinszkit és dr. Varsányit én is szívből ajánlom. Én Varsányi doktornővel szültem, engem Bábinszki dr nő nem tudott elvállalni szintén szabi miatt és én is Telkben szültem (fél éve). Végtelenül megnyugtató, empatikus, emberséges és mindkettő és nagyon jó szakemberek! Sajnos nem lesz több gyerekem, de akár százat is szívesen szülnék Varsányi Hajnalkával!

Az Istvánban szült ismerőseim dr. Boiskó Klárát, dr. Pop Andreát és dr. Boros Juditot dicsérték.

2012. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok infot. Igazából én az István kórházba szeretnék szülni, olyan orvosnál aki nem száll el pénzügyileg, és elsősorban nőnél.....akkor Hajnalka és Ágota már a Telkiben dolgozik?

Nagyon megköszönném ha priviben küldenétek infokat árakról stb amit csak tudtok.

2012. febr. 23. 07:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, ők csak heti egyszer dolgoznak Telkiben, a hét többi mapján az Istvánban. Én terhesgondozásra is Telkibe jártam, úgyhogy a privát áraikról nincs infóm.

Egy biztos: NAGYON jó dokik, velük megütöd a főnyereményt.

2012. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Elérhetőséget tudtok adni?
2012. febr. 23. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Varsányi Hajnalka 1/3177488 1055 Budapest, Váci utca 55. II.e. 10

Bábinszki Ágota 1/3204268 Bp. Váci út 16. (WestEnd-el szemben)

2012. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én a Pop Andit ajanlom. Lengyel Máriához tartoztam, de 28 hetesen lepasszolt, mert terhes lett :D A Pop Andi annyival jobb, hogy vissza se mentem a Lengyel Máriához.

(Pl faros volt a babam, a LM azt mondta császár, nincs mese, a PA meg megforditotta kivulrol, igy siman, huvelyi uton szultem.


A tobbiekkel nincs tapasztalatom, csak "hallottam" róluk.


Akinél még voltam, és szerintem érdemes utánajárni az a Radnay (Vagy radnai) Katalin.

2012. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És Dr. Fedina Laura?
2014. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És dr. Kassai Enikő?

Ők még ott vannak (dolgoznak)?

2014. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dr. Rigó Barbara is jó
2014. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!