Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyöngyösi szülészetről,...

Gyöngyösi szülészetről, orvosokról kérnék véleményeket!?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én Gyöngyösön szültem 1 éve. Csak pozitív tapasztalatom van a kórházzal, illetve a dolgozókkal kapcsolatban. Mindenki nagyon kedves, segítőkész volt, ami ebben az intim és teljesen új helyzetben rendkívül fontos volt! Dr.Szelva István volt a fogadott orvosom, nagyon rendes, aranyos és alapos orvos, én nagyon meg voltam vele elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
2012. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem szültem vna itt, pedig itt lakom. Ez a véleményem.
2012. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2. válaszoló: megkérdezhetem, hogy mennyit kért a szülésért, vagy nem fix tarifával dolgozik? Szülésznőd is volt?

3. válaszoló: indokolnád miért nem?

2012. febr. 22. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! 2. vagyok. Fix ára volt a dokinak, 50 ezret kért. Nem tudom azóta történt-e emelés, mert a magánrendelésén 4000 Ft volt a terhesvizit 2010-ben, mikor én jártam, de már 2011-ben 5000 Ft-ra emelkedett. Szerintem nem vészes, ő még az "olcsóbb" kategóriába tartozik. Barátnőm most fog szülni Pécsen, ott 10 ezer a vizsgálat és a szülés egy 100-as lesz. Az már valóban rengeteg pénz.

Szülésznőt nem fogadtam, úgy voltunk vele, hogy majd adunk neki is valamennyit, ha meg leszünk vele elégedve. Végül nem kapott szegény, bár maximálisan meg voltam vele elégedve, de valahogy elmaradt. Szülés közben nem akartam borítékozni, hazamenetelkor meg nem találkoztam vele, úgyhogy ezt "megspóroltuk".

Egyébként elég sok kismamával van- volt kapcsolatom munkámból kifolyólag (védőnő vagyok), és a többségük a gyöngyösi kórházat választotta a hatvanival szemben, pedig területileg a hatvanihoz tartozott a körzetem. Az orvosomat is több kismama ajánlotta és én magam sem csalódtam benne.

Még csak tervezitek a babát, vagy már pocakban van?

2012. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már a pocakban van, most vagyok 12 hetes. Eddig egy itteni magándokihoz jártam, de mivel Gyöngyösön szeretnék szülni, ezért egy ottani dokit szeretnék választani (amúgy Egerhez tartozom, de szeretném elkerülni, hogy ott szüljek).Köszönöm az infókat!
2012. febr. 22. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
2011-ben 5000 volt nála a terhesvizit, egészen szeptemberig és 50000 a szülés. Én is csak ajánlani tudom Szelva doktort. Első voltam egyébként
2012. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes vagyok és szintén Gyöngyösön szülök, bár Egerhez tartoznék.Én Nadim doktorhoz járok és maximálisan meg vagyok vele elégedve!Nála most 6000 a magánrendelés, de nem mondja meg mennyit kér a szülésért!Ő egyébként a főorvos a szülészeten. Tényleg nagyon ajánlom!

2012. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon ajánlom Nadim doktort!Mi a párommal rajongtunk érte.Rugalmas,mindig kedves, megértő, EMBERI,és maximálisan jó szakember.Én vasárnap, ebédidőben koraszültem, s nem tudom honnan indulhatott,de nagyon siethetett,mert édesanyám látta, amint futott a folyosón,hogy időben beérjen.Pedig átlagember vagyok,mégis megtette.Szülés utáni kontrollvizsgálatoknál pedig ő alkalmazkodott a baba napirendjéhez(értem itt akár az óránkénti szoptatást).Ha szülnék még egyet,s elköltözne,én utána mennék:-). Jó, vicceltem, de ne költözzön el.
2012. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nadimnál mennyi a terhesgondozás és mennyi a szülés?
2012. márc. 15. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!