Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van értelme a homeós bogyóknak...

Van értelme a homeós bogyóknak és a málnalevél teának? Én nem hiszek benne.

Figyelt kérdés

Önmagában a málnalevélteának van értelme? Nagyon ajánlgatják a homeós bogyókat, de én nem igazán hiszek benne. Sőt!

35 hetes vagyok.


2009. jún. 26. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszel benne,akkor értelme sincs szedni.A homeós bogyóra gondolok.

A tea nem tudom milyen,azt én nem bírom meginni,így nekem marad a homeós bogyó és a sok hit :))

2009. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha lelkileg is akarod, hogy tudj szopiztatni. Nekem a homeos bogyók határozottan serkentik a tejcsimet, Laktoherbet ittam még az nem volt jó!
2009. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teával kapcsolatban: hogy bizonyították hogy pozitív a hatás? Kétszer nem lehet ugyanazt a szülést megoldani. Különböző embereknél meg szubjektív, ki hogy éli meg. Én nem ittam.
2009. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a szülésznőm ajánlására kezdtem el inni 36 hetesen a málnalevél teát és szedtem a Cimicifugát és a Chaoulyphyllumot (lehet rosszul írtam) a szülésnél is csak homeós bogyót kaptam ami lazítani és tágulni segített és növelte az összehúzódás erősségét h ne legyek a szülés vége felé fájás gyenge. Ezenkívül illóolajat párologtattunk közben, nagyon otthonos, meleg, biztonságos érzés volt. Kisfiam 4 óra 52 perc alatt született meg onnantól h itthon fél éjfélkor egyszercsak elfolyt a magzatvizem. Szóval én úgy érzem h nekem sokat segített :) Pedig első babám, most 9 hónapos és épp mélyen szundít :)Hozzáteszem még h én is szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban de azóta segített a szoptatásnál is és a szénanáthámban is. Egy próbát megér.
2009. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A málnalevél teának szerintem van hatása,de egyszerűbb lenne,ha utána néznél itt a neten elolvasnál a hatásairól néhány cikket és lehet,hogy hinnél benne,én is csak ezután kezdtem el inni,és nem tudom,hogy a tea miatt e vagy más miatt,de a negyedik fájással együtt már a baba is jött.
2009. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sógornőm először 2.5 éve szült, mindenféle bogyó nélkül, 16 órát vajúdott. Második babánál szedett homeós bogyót, ivott teát, és még gátkréme is volt. Kb. 3 óra alatt szült gátmetszés nélkül. Nem tudom, hogy van e összefüggés, de szerintem ártani nem árt.
2009. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a homeos bogyókat, első baba volt, 3,5 óra alatt megszültem. Én sem hittem benne.
2009. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy vagyok vele, hogy ártani biztos nem árt. Mivel még nem szültem be vagyok tojva, hogy mi vár rám és hát őszintén meg mondom nem vagyok az az amazon típus, cseppet sem bírom a fájdalmat elviselni és ezért mindent meg szeretnék tenni, hogy könnyű és gyors szülésem legyen. most 37 hetes 3 napos vagyok, július 16-ra vagyok kiírva, de nem bánnám ha előbb jönne... Pár napja kezdtem el inni a málnalevél teát és szedem a homeopátiás bogyókat is, Cimicifuga, Arnica, Caulophyllum, Atropa belladona. Ha beindul a szülés akkor még szedni fogom a Hyperciumot is, mert azt olvastam fájdalmat is csillapít és segít a tágulásban is. Ha megszültem (és lesz időm) megírom, hogy használtak e a bogyók. :)

2009. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!