Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dombóvári korház szülészetéről...

Adilari kérdése:

Dombóvári korház szülészetéről csecsemőosztályáról valak valamit?

Figyelt kérdés
Olyan anyukák kismamák válaszát várom akik Dombovárra járnak!15 hetes kismama vagyok és igencsak érdekelne mi hogy működik Dombóváron?Milyen a környezet?Milyenek a nővérek,orvosok?Baba születés után velünk lehet e?(császáros leszek így gondolom nem egyből)Légyszi akinek van némi tapasztalata írja le ha jó ha rossz.Köszi!

2012. máj. 23. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én lehet, hogy ma vagy holnap szülöm a második babámat Dombóváron. Teljes mértékben megvagyok elégedve a nővérekkel, szülésznők nagyon aranyosak és sokat segítenek. Fogadott orvosom nem volt, viszont arra sincs panaszom. A babák velünk vannak a szobában, a szobákban fürdő és wc van, tiszta és kellemes környezet.
2012. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány ágyas szobák vannak?Van a szobákhoz külön zuhanyzó?ITt hogy van hány napot kell bent lenni szülés után?Nem tudod a császit felszívodó fonallal csinálják?Mik kellenek a babának?Csecsemősök is rendesek segítőkészek?
2012. máj. 23. 12:58
 3/6 Amore ***** válasza:

Szia! 2 ágyas szobák vannak és igen külön zuhanyzó tartozik minden szobához. A császárosoknak 7 napot kell kórházban tölteniük.A babának csak popsitörlő kell pelenkát és popsikrémet adnak. A csecsemősök közül én csak egyetlen eggyel volt bajom a többi nagyon rendes volt.

A fonalas kérdésedre nem tudok válaszolni. Remélem segítettem.

Andi

2012. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fannyi 11 válasza:

Szia!

Én is Dombóvárra járok.

Nagyon meg vagyok elégedve a Szülészeti Osztállyal!Nagyon kedves mindenki a szülésznők és az orvosok is, nagyon segítőkészek!Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Én most vagyok 32 hetes, eddigi tapasztalataim nagyon pozitívak!:)

Boldog babavárást!:)

2012. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, ha még aktuális a kérdés, én is dváron szültem 2010-ben, mindennel maximálisan meg voltam elégedve, rendesek kedvesek nagyon sokat segítenek és odafigyelnek az emberre. Baba veled lehet, amennyit csak szeretnéd. a szobák sokcsillagosak, szépek tiszták a szopis fotel külön szuper :) boldog babavárást, szép szülést kívánok!
2012. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
még annyi, hogy ha csaszis vagy, akkor apukának adják oda először a babát, vele lehet bőrkontaktusban amíg téged ellátnak, utána veled lehet.
2012. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!