Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugóm darabokban távozik,...

Nyákdugóm darabokban távozik, de semmi fájásom nincs. Ebből mikor lesz szülés?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
vasárnap este elment, de semmi nekem se volt semmi fájás, majd hétfő hajnalban elfolyt a magzatvíz estére meglett a baba:)
2012. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem így történt a szülésem:

délelőtt 10-11től enyhe derékfájás

este 8-tól a régóta megszokott jóslók - fájdalommentes feszülés kb. 10-15 percenként

9kor elment a nyákdugó, perceken belül követte a magzatvíz és az első már fájdalmas fájások, ezek egyből 5 percesek voltak - 9 órára rá született meg a baba, (első baba)nem volt semmilyen beavatkozás


aztán, hogy veled, hogy lesz, nem lehet tudni. mindenkinek más és más

2012. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rukimeki1 ***** válasza:

Azt mondják szülés elött akár 1-2 héttel is elmehet.

Nálam ez volt. Hajnal 3-kor elment, vissza feküdtem. Reggel 7 kor Wc-zés után vissza szerettem volna feküdni, de megrepedt a burok és elöntött a víz. Ez amúgy a kiírt időpont elött 2 nappal volt. Fájások nem voltak, délután 1kor be kellett indítani a szülést.

Menyi van még hára? Könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek! :)

2012. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 1 héttel távozott nekem,de valaki még aznap megszül!
2012. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a darabkák kb egy héttel előtte kezdtek jönni, majd teljesen távozott szülés előtti nap, akkor már véreztem is. Könnyű szülést, hacsak már nem vagy túl rajta.
2012. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor feltettem a kérdést (május 23) aznap éjjel, 23.58 kor megszületett a kislányom 50 cm és 3400 grammal. Köszönöm nektek a válaszokat.
2012. júl. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!