Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Imeri valaki Dr. Rákos Márta...

Imeri valaki Dr. Rákos Márta adjunktust? Milyen véleménnyel vagytok róla? Mennyi nála a szülés? Muszály nála fizetni ha a terhesség alatt hozzá jártam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de csak annak "muszáj" fizetni, akit felfogadsz a szülésre (azaz megbeszéled vele pl. ráér-e, s az árat is). Ezt akár az utolsó pillanatig megváltoztathatod, ha az új doki még elvállal. Ha meg ügyeletesnél szülsz, akkor rajtad áll, hálád jeléül utána fizetsz-e neki és ha igen, mennyit.
2012. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...... :)segítettél ..szia
2012. máj. 25. 21:29
 3/12 anonim válasza:
Igen ismerem, sajnos! Semmi jót nem tudok mondani róla, csak annyit, hogy arrogáns, modortalan,lekezelő. Nem nála szültem mert időben észbe kaptam egy forintot nem érdemel, találtam nála milliószor jobb orvost aki megérdemelte a pénzt. Abból a pénzből nem eszik amit én adok neki! Röviden ennyi, ez a tapasztalatom vele kapcsolatban, de a te döntésed! ÉN NEM AJÁNLOM!!!
2012. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sylvee válasza:

Szia! Én nála szültem, és csak annyit, hogyha ő nincs, akkor a babám és én is ottmaradunk. Végig nagyon kedves, türelmes volt. Egy cseppnyi arrogancia se lekezelés se semmi ilyesmi.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve.

2012. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Friss info. a héten Gyulán nyaraltunk, méhenkívüli gyanuval, pozitív teszttel, vérzéssel mentem a gyulai kórházba és ez a doktornő olyan minősíthetetlen stílusban hajtott el, hogy 2 órán kieresztül bőgtem. Azt mondta menjek, vegyek még egy tesztet illetve menjek vissza Budapestre, majd ott ellátnak és még sorolhatnám. Majd még szintén Gyulán elmentem egy másik orvoshoz aki diagnosztizálta a méhenkívüli terhességet, visszaküldött a kórházba...Először azt hittem ez a nő egy asszisztens, vagy ápoló, később derült ki hogy nem mellesleg orvos. Az esküjét bizonyára rég elfelejtette...
2012. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rossz emlékem van róla. Gyulán nyaraltunk a párommal, mikor hihetetlenül begörcsöltem (Jobb és baloldali petefészekciszta miatt). Minősíthetetlen stílusban viselkedett, vizsgálat közben is brutális volt, egyáltalán nem volt tekintettel a fájdalmamra, majd még le is szidott, mint egy hülye gyereket, hogyha tudom, hogy cisztám van miért mentem be. Életem legrosszabb élménye, ami orvoshoz köthető, én nem ajánlom SENKINEK. Csak azt sajnálom, hogy ilyen "embernek" orvos a hivatása...
2013. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
36%
Undorító egy nő!!!!!! Lekezelő, bunkó stílusa van, és a semmiért képes elkérni 11.000 forintot.. Semmiképp nem ajánlom!
2013. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mármint a 11 ezer forintot nálunk nőgyógyászati vizsgálatért kérte... nem is sajnálnám rá ezt az összeget, de az a stílus.. felháborító!
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

úgy látom nem csak velem volt le kezelő és bunkó ! senkinek nem kívánom hogy hozzá menjen pl: ultrahangra

nekem mikor mennem kellet a 12 hetes vizsgálatra szó szerint ugy kezelt mint egy idiótát ..

2013. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pinki000 válasza:
Sziasztok! SENKINEK SEM AJÁNLOM EZT A NŐT!Bár nőnek se nevezném!Ha nem akarsz sírni lekezelve érezni magad akkor mindenképpen nagy ívben elkerülöd! Szerintem ez ezt élvezi,hogy a nőket,kismamákat lelkileg terrorizálja!Egy érzéketlen embertelen!! Semmi képen nem ajánlom mert csak rossz élményed lesz! Nekem is az volt!
2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!