Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogy mentetek szülni?...

Ti hogy mentetek szülni? Mentőt hívtatok vagy a párotok/családtag vitt titeket? Hány perces fájásokkal indultatok el?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Izgulva. Férjem vitt be. Elment a víz, a kiírt napon, és akkor indultunk, fájások még nem voltak, de ahogy felvettek a kórházba, már jöttek is az 5 percesek rögtön, átmenet nélkül.
2012. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Párom vitt be, szakadó hóesésben...Egész éjszaka szenvedtem, de megvártam az 5 perceseket, reggel irány a kórház. 17 órát vajúdtam, császár lett...:(
2012. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
NST-ről szülőszobára, amnioszkópia után 3 órán át 3 perces brutál fájások, majd sürgősségi császár.
2012. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
férjem vitt be, amikor elment a magzatvíz. Rá másfél órával kezdődtek a fájások
2012. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első indított volt, bent fogtak Nst után, mert nem volt jó a baba szivhangja. Már túlhordtam és 2 nap kórház után indították. A2.-nál 7 perceseknel riasztottuk a nagyszülőket éjszaka, mire elindultunk a párommal a kocsiban 5 percesek voltak, mire megvizsgált az ügyeletes doki 2 percesek lettek es 2 óra múlva megszületett a kislányom.
2012. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Férjem vitt, rendszertelen, de sugárzó fájásokkal mentünk be. Egész úton (kb. negyed óra) össze-vissza locsogtam, szegény férjem meg csak arra koncentrált, h meg tudjon vhol állni :))
2012. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Férjem vitt be délután 3-kor, rendszeres 5 perces fájásaim voltak. A kórháztól 5 percre lakunk, így nem siettem. Kórházban egyből burkot repesztettek, este 10-re megszületett a lányom természetes úton. (1. baba)
2012. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1.baba barátnőm vitt be 5 perces fájások

2.baba barátom vitt be 2-3 perces fájások

kb 40-50 perc az út a kórházig, férjem ült mellettem

Nem hívnék mentőt, ha csak nem tolófájásaim vannak.

2012. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1.babánál párom vitt

2.babánál a mentő

2012. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1-nél anyum, mert a párom Bp. túlsó felén melózott. Kb. 10 perces fájásoknál indultunk, de akkor már 12 órája elkezdődtek, csak nem rendszereződtek.

2.-nál pedig egyedül vezettem, 5 perces fájásokkal. Csak egy nst-re mentem az Imrébe aznap reggel a 39. héten, de vmi bibi volt, ezért beküldtek az I.Sz. Klinikára egy speckó UH-ra. Közben megindultak a fájások, én meg ott álltam a dugóban a Petőfi hídon...

Végül beértem rendesen, még arra is volt gondom, hogy a parkolóórába dobjak pénzt :) Azután már nem engedtek ki, még a cuccaimért sem, mert 2 ujjnyira kitágultam a dugóban ücsörgés közben :) Úgyhogy persze jól megbüntettek a parkolásért :(

Így utólag már röhögök rajta, de akkor cseppet sem volt vicces, inkább csak kínomban röhögtem, hogy ilyen is csak velem történhet :)

2012. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!