Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A volt MÁV (ÁEK) Kórházba...

A volt MÁV (ÁEK) Kórházba tényleg kell vinni babaruhát az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2009-ben szültem ott és akkor adtak, de most azt hallottam, hogy kell. Igaz ez? Aki vitt mit vitt, body elég vagy rugit is? Június vége lesz. Kistakarót is vigyek?
2012. máj. 28. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2011ben szültem, akkor nem kellett. Kis takarót is adtak. Viszont 1-2 kismamitól hallottam, h hazaadás előtti nap adtak be a csecsemősöknek hazai ruhát, és fürdetés után azt adták rá.
2012. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez az új rendszer állítólag idén márciustól van. A sógornőm februárban szült, akkor nem kértek tőle még ruhát. A honlapjukat nem találom és sehol semmi infót erről.

Házassági Anyakönyvi kivonat jó a régi vagy abból is kell 300 napnál nem régebbi?

2012. máj. 28. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Abból kell 300 napnál nem régebbi. Sajnos, a férjem is kajtatott a beszerzéséért. Igazából babaruha ügyben akkor nem tudom mi a helyzet....?
2012. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, legalább a Házassági rejtélyét megoldottam, mehetek beszerezni egy frisset. :(
2012. máj. 28. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

én júni 20-án szültem ott, nem kellett kisruha, adtak.

csak pelenka kellett.

2012. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!