Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a nyákdugo menjek...

Enke17 kérdése:

Ha elfolyik a nyákdugo menjek be a korházba?

Figyelt kérdés
Nyákdugó

2012. máj. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az "elfolyni" szokott?
2012. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, emiatt nem kell kórházba menni, ettől még néhány hétig várhatsz a szülés megindulására. A magzatvíz szokott elfolyni, a nyákdugó inkább távozik, legalábbi így használjuk. Van, akinek a 36. héten és mégis túlhordja a babáját.
2012. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem az nem folyik, az iylen darabos, nyálkás cucc, néha véres is.

Nem kell a kórházba menni, hiszena nyákdugó távozása után még hetek is eltelhetnek a szülésig.

Ha a magzatvízről kérdezett a kérdeező, akkor igen, azonnal kórház, de amikor észleled, h folyik, érdemes lefeküdni, mert a kifolyó víz magával hozhatja a köldökzsinórt is, az pedig életveszélyes.

Amikor már elmúlt, vagy már csak szivárog, lehet indulni a kórházba.

2012. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kijön, kifolyik, lényegtelen. A kérdés nem is ez.


Barátnőmnek 4 nappal szülés előtt ment el a nyákdugó, ő be is ment a kórházba, de hazaküldték.

Nekem meg el sem ment szülésig.


Akkor menj be a kórházba, ha elmegy a nyákdugó és bizonytalan vagy, ha fáj valamid. Ha megnyugtat téged, hogy megvizsgál egy doki, akkor menj be. De alapvetően még nem jelent semmit, akár több napig, hétig is ellehetsz nyákdugó nélkül, mielőtt szülnél.

2012. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt két héttel távozott a nyákdugó, vagy legalább is gyanús, hogy az volt. A szülésznőm azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, menni akkor kell, ha a magzatvíz folyik, vagy szivárog. Meg nyilván egyéb panaszok esetén, de a nyákdugó sokkal a szülés beindulása előtt is távozhat.
2012. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat... eltávozott a nyákdugot ilyen nyálkás véres volt de holnap este kell befeküdjek a korházba mert ballonos szülésem lesz ...
2012. máj. 29. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyósodott, egy hónappal utána szültem.
2012. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!