Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a nyákdugó nantól...

Ha elfolyik a nyákdugó nantól kezdve még mennyi idő van? éS MIKORTÓL NEM KORASZÜLÖTT EGY BABA? 33KM

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, aki a nyákdugó távozása után hetekkel szül, másnál nem is távozik, változó. A betöltött 36. héttől már nem számit koraszülöttnek a baba.
2009. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Koraszülött a baba, ha a 36. terhességi hetet még nem töltötte be. A nyákdugó pedig nekem a 36.héten ment el, és 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem.
2009. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek rögtön utána jöttek a fájások is. A szomszédom pedig 5hét múlva szült, indították neki, akkor már 1,5 hete bent volt a kórházban, tehát, semmi össze függés
2009. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 33 hetesen ment el a nyákdugóm, azóta sok a jóslóm, de még egyben vagyunk:)

37 hetes km

2009. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


a 38.héttől nem koraszülött egy baba. A 35.hétig jó lenne ha kihúznád. Nekem a 33.héten indult el a kisfiam, aztán egy rahedli magnéziuminfúzió benttartotta és a kiírt időpont előtt egy nappal szültem, császárral.

A nyákdugó eltávozása még nem jelenti a szülés megindulását. Pihenj, feküdj és ne lépcsőzz lehetőleg.


Sok sikert!

2009. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés, mert én is úgy tudom, hogy a 38. hét előtt koraszülött. Viszont azt mondták nekem, ha a 36. hét előtt megindul, akkor visszatartják. Gondolom, akkor a 36. hét után már nem akkora nagy a baj?
2009. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!