Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórházról, és orvosairó...

Bajcsy kórházról, és orvosairól vélemény?

Figyelt kérdés

Kb 3 hét múlva szülök ott, és nincs választott orvosom.

Sztk-ba jártam be.

Minden érdekelne!

Köszönöm!



2012. máj. 30. 14:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia,


én is a Bajcsyban fogok szülni hamarosan. Nekem nagyon jó véleményem van úgy általában az ottani nőgyógyászati ellátásról. Már több szülésznővel is találkoztam az NST-re járás miatt (mivel ikreim vannak, nem a kislaborban végzik ezt el, hanem a szülészeten a szülésznők), és mind nagyon kedves, türelmes volt. A többi kismamától egyedül a csecsemős nővérekre hallottam panaszt, egyébként mindenki, akivel eddig beszéltem, nagyon elégedett volt az orvosokkal és a szülésznőkkel. Egy ismerősöm két hete szült a Bajcsyban, nála is minden rendben volt.

Remélem, tudtam segíteni. Minden jót kívánok!

2012. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly márciusban szültem Szécsényi doktornál.

Maximálisan elégedett vagyok a terhesgondozással, orvosokkal, szülésznőkkel, mindennel. Velem a csecsemősök is nagyon rendesek voltak, ez szerintem csak hozzáállás kérdése.Akkor még nagyon retro volt a gyermekágyas részleg,de állítólag azóta szépen fel van újítva.

Számomra szép emlék az egész terhesség és a szülés, nagyon várom, hogy újrakezdjem, és ebben nagy szerepe van az orvosomnak és a szülésznőnek (Évi) is.

Rokonaim szültek ügyeletesnél és Ők is ugyanígy nyilatkoztak :-)

2012. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves Első, Te kinél szülsz?
2012. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Dr. Mosonyi Péternél fogok szülni.
2012. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, Őt is sokan dícsérik:-)
2012. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!