Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi Jósa András Kórházról, orvosairól, nővéreiről. Stb. szüléssel kapcsolatban? Lehetőleg olyanok írjanak akik 1 éven belül szültek ott, mert korábbi véleményeket találtam. /22hetes kismama/

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

augusztusban szültem ott. Hát én nem mondanék inkább véleményt mert lelőnétek :) a lényeg a 3.emeleti patologiás nővérkék nagyon aranyosak. én császár után oda kerültem, a gyerekem az intenzívre.

de őszintén? bánom hogy nem mentem át Debrecenbe. de lehet csak én fogtam ki rossz orvost, nővért. nekem nincs jó élményem onnan.

2011. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, még annyit hogy szülés előt a 2.emeleten is feküdtem.
2011. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Négy éve szültem ott (igaz, én már nem esek bele az egy évbe, de azért tanulságos lehet)Nagyon rosszak a tapasztalataim.Egész idő alatt semmiről sem tájékoztattak.Sohasem tudtam, hogy hol, mikor milyen vizsgálatra vitték a gyermekemet.Koraszülöttnek vették-kicsit nagyobb kvóta a kórháznak-hiába ültem ott tétlenül eláradva anyatejjel, tömték a gyerekem tápszerrel(!!!)Miután nyomattam a pénzt már éjszaka is bemehettem szoptatni (érdekes)Volt, hogy nem evett a gyerek, mikor végre kihozták szoptatni-mire nagy nehezen kibökték, hogy megtömték tápszerrel, mert a főorvosnő nem szereti, ha sír a gyerek(!)NA ITT AKADTAM KI!

Alig vártam, hogy hazajöjjek a gyermekemmel abból a rémálomból-itthon minden ment simán-ja, nem volt hely a babás szobákban-mert azt szerettem volna, így legalább azt tudtam volna, hogy mikor, hova viszik-volt, hogy nem tudták megmondani, hol a gyermekem!!!Képzelheted!Bababarát hely na!

2011. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

...akkor nem csak nekem vannak rossz emlékeim. persze biztosan jönnek olyanok akiknek nem volt gondjuk, ne riasszon el téged a mi esetünk. azt tudom hogy már bánom hogy nem léptünk le időben Debrecenbe, akkor a koraszülésem is talán megelőzhető lett volna. legalábbis pár nappal biztosan "továbbhúzzuk".Nekem a koraosztályról nagyon jó véleményem van. számomra ők azok akikről csak jót tudok mondani!


szóval ne riadj meg, remélem jönnek majd pozitív vélemények is.


első voltam :)

2011. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nyíregyházi vagyok, de már az első gyereket is a Debreceni Klinikán szültem. Most 23 hetes vagyok, de semmi esetre sem szülnék Nyíregyházán.
2011. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csillll ***** válasza:
Akkor most én leszek a kívétel. 3 hete szültem császárral, minden nagyon rendben volt. Nekem tökéletes volt az orvosom, Dr. Fábián Antal főorvosúr, ill. a szülésznőm, Reményi Györgyné (SÜNI):)Ezúton is köszönök nekik mindent. A nővérekkel sem volt gond. Nagyon szép emlék marad az egész 5 kórházban töltött nap. Minden jót neked.
2011. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áááá! Ez nem túl biztató, amúgy is parázok a kórházaktól, de ezek a kommentek se nagyon megnyugtatóak!
2011. jan. 8. 10:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is a legfontosabb a nyugalom, mégha nem is mindegyik nővér kedves az emberrel, azért fontos hogy a baba NAGYON JÓ KEZEKBEN VAN! Én novemberben szültem, igaz volt fogadott orvosom. A babám besárgult, antibiotikumot és kék fényt is kapott. Az igaz,hogy nem jöttek tájékoztatni minden nap, hogy hogy van a kicsi, de egyszer sem küldtek el, amikor én mentem érdeklődni! Az egyetlen megoldás, hogy nem hagyod magad, hanem utána jársz a dolgoknak. Nagyon jó gyermekorvos van, aki minden nap 11 után megkereshető, és szívesen válaszol minden kérdésedre. A baba lehet melletted, és lehet külön is tőled,ekkor 3 óránként van szoptatás. Ha nincs végig melletted,csak neked könnyebb, főleg ha első baba,mert a szülés igenis megeröltető... De ha szeretnéd, hogy veled legyen, és nincs hely a baba-mama szobában,az egészséges babát akkor is magad mellé kérheted bármelyik szobában! Nekem volt, hogy nem tudtam megszoptatni a fiam, annyira üvöltött(hasfájós szegény, nem fogadta el a bimbőkiemelőt), bevittem a csecsemőshöz, és kértem hogy etesse meg, ne üvöltsön az éhségtől (hiszen az éhségtől még a tápszer is jobb), és először közösen megpróbáltuk megszoptatni, mikor látta, hogy nem megy odaadtuk neki a tápszert! Pénzt egyikőjük sem vett el, pedig megpróbáltam többször is odaadni! Amikor én szültem nagyon sok baba volt benn, külön-külön nem volt idő mindenkinek elmagyarázni mindent, de bármit kértem azt mindig igyekeztek teljesíteni! HA bármilyen kérdésed lenne nyugodtan írj e-mailt!

2011. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezekszerint én is kivétel leszek,mert én tökéletesen meg voltam elégedve mindennel! Pedig mi szülés után még 11 napot voltunk bent a kórházban,mert a kisfiam besárgult! Fogadott orvosom,fogadott szülésznőm volt,de mindenki más is nagyon kedves volt velünk! Babás szobában voltunk és segitettek bármiben! Hozzátenném,h nekem jó a kommunikációs készségem,tehát ha valamit tudni akartam mindig kérdeztem! Valószinű aki nem kérdez érdektelennek tünik számukra,vagy csak tapasztaltnak!

Sztem ne parázz,mert kedvesek,rendesek és ha kérdésed van segitenek bármiben!

2011. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én májusban szültem ott. Én is csak jókat tudok mondani. A csecsemős nővérekkel meg voltam elégedve, ha nem kérdeztem akkor hozzám se szólta, de ha kérdeztem, akkor mindent rögtön és nagyon részletesen elmagyaráztak. Nekem is volt fogadott orvosom és szülésznőm is, de szerintem az egész országban nincs olyan szülészet, ahol ez nem így lenne. Nekünk is besárgult, és tovább kellett maradni, de mindent megtettek érte, hogy segítsenek. Sz osztályon lévő szülésznők is nagyon rendesek. Nem vettek el pénzt. Nem mondom, hogy nem volt egyszer sem konfliktus senkivel, de nem dolgoznak sehol sem csak angyalok.

Azért azt is mérlegeld, hogy a családod hogy fog átjárni hozzád Debrecenbe. Ezt azért mondom, mert én pl. nem vittem mellszívót és kellett. SZóltam a férjemnek, 1 óra múlva ott volt. Begyulladt a cicim, szóltam, hogy kell Gramasztan, ott volt. S ezek után még rendesen délután is bejött meglátogatni.

Én kikértem a kisfiam, hogy velem legye, de első éjszak sokat sírt. Mikor elmeséltem a csecsemősöknek, mondták, hogy nyugodtan vissza is vihettem volna éjszaka, hogy tudjak aludni, mert otthon nem biztos, hogy fogok és kell a pihenés.

2011. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!