Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindíthatja a dokim 35...

Beindíthatja a dokim 35 hetesen a szülést ha a nagyfiam himlős lett én meg soha enm voltam az?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

????

én ezt most nem értem. Elkaptad a himlőt?


Az én nagylányom is himlős volt, én sem kaptam el tőle terhesen, átvitte apa nagyihoz a nagylányt, én meg mindent elkövettem, hogy ne kapjam el. Én akkor 36 hetes terhes voltam. A másodikat még túl is hordtam 1 héttel, nem lett semmi baja.

2012. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nyílván azért tettem fel a kérdést...
2012. jún. 1. 09:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ezért beindítja. A barátnőm húga is elkapta amikor terhes volt, és semmi bajuk nincs azóta már megszült.

Annyi hogy többször kellett menni vizsgálatra.

2012. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem indítja be,mivel a 37. hétig koraszülött lenne a pici.Nekem mindkét gyerek elkapta,de én érdekes módon nem,pedig anyukám szerint nem voltam bárányhimlős.

Cseppfertőzéssel terjed,ne puszilgasd nagyon a gyereket,pohár,evőszköz legyen elkülönítve,a nagyfiú körüli teendőket vállalja át valaki és akkor nem lesz gond.

Ez egyébként annyira komoly kérdés,hogy legelőször az orvosom tanácsát kérném.Mi nem vagyunk szakértők a dologban.Beszélj vele,ő tudni fogja mi a teendő!

2012. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
aha,nem rendel...már rég ott lennénk.
2012. jún. 1. 09:40
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Kérlek ne bántódj meg kérdező, de nem értem, miért ülsz még mindig itt, és laikus kismamákat faggatsz arról, hogy véleményük szerint mi lesz.

Ez pont nem az a helyzet, amelyben az ember fórumot indít vitatémaként!

Ha az orvosod nem rendel, akkor menj egy másikhoz. NYilván nem egy szem orvos van közel s távol.


Mivel még nem voltál himlős, számtalan lehetősége van egy orvosnak - de ha még csak nem is tud róla, hogy ez a gond, akkor értelemszerűen cselekedni sem fog.


Ha a fiadon most jött ki és rajtad meg még nem, akár védőoltást is kaphatsz, mert a tünetek megjelenése előtt még hatásos lehet.

De ha otthon üldögélsz, akkor csak az idő megy. Azt meg a jóisten se fogja tudni megmondani, hogy lesz-e következménye - reméljük nem, de a számítógép előtt ülve még esélyt se adsz a kockázatkerülésre.


Szedd össze magad, és menj el egy orvoshoz. VAgy legalább hívj fel egyet. Gondolom tudod, hogy péntek van, ma még mindenki dolgozik.

2012. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

micsoda kedvesség és ne sértődjek meg!

kívánom,hogy neked legyen egyszer iylen problémád!

Amúgy meg most mondta anyukám,hogy nyugalom van mert gyerekkoromba én is elkaptam és nem mondta eddig.

2012. jún. 1. 10:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez szuper,akkor megnyugodhatsz!
2012. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igaza volt a 6-osnak... nem kell rajta megsértődni!
2012. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

6-os válaszoló vagyok, és most egy őszinte választ kapsz: szégyelld magad.

Kedvességből még senki nem maradt életben, vagy úszott meg súlyos betegséget, és soha nem oldódott meg fenyegető egészségügyi probléma egy fórumon.


Abszolút nem volt célom, hogy kedves legyek, egyedül az lebegett a szemem előtt, hogy mihamarabb menj már el egy orvoshoz, nehogy gond legyen. És ezért cserébe te azt kívánod nekem, hogy "kívánom,hogy neked legyen egyszer iylen problémád!."


Tényleg szégyellheted magad. Viszont abban biztos lehetsz, hogy ha bármi gondom lesz, akkor nem itt fogok kérdezősködni, hanem szakemberhez fordulok.


Viszont a hülyeséged ellenére sem kívántam neked rosszat, amit írtam azért írtam, hogy ébredj már fel, és tegyél azért, hogy ne legyen baj. Te meg egyből ilyen súlyos gondot kívántál nekem. Szomorú, hogy ilyen emberek vannak, mint te.

2012. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!