Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első ciklusotok...

Szülés utáni első ciklusotok kb. hány napos volt?

Figyelt kérdés
Volt, akinek az első ciklusai nagyon hosszúak voltak? Nekem szoptatás alatt megjött (16 hónap elteltével), ugye előtte nem tudom pontosan a peteérést, de utána mértem, mert szeretnék még babát és szerettem volna tudni, kb.hogy állok. Menzesz első napja utáni 14. napon semmi,utána sem, hagytam is. Aztán olyan 32. napon! elkezdett hányingerem lenni,görcsölt a hasam nagyon,azt hittem, megjön, de azért csináltam egy ovu tesztet és pozitív lett... Lehetséges ez? Akkor a ciklusom kb. 46 napos? Ez normális ilyenkor? Érdemes várni a teherbeeséssel, amíg rendeződik a ciklus?
2012. jún. 3. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Még volt tejem és az első ciklusom 8 napos volt, utána hónapban 30.napra jött meg, akkor már csak négy napos mensivel, azután ismét 30.napra 4 napos vérzéssel..szóval nekem beállt, igaz a tejem is elapadt.Én nem foglalkoznék azzal, hogy beállt -e már a ciklusom, hanem amikor érezném, hogy ovum van akkor mindent bele:)
2012. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:)
2012. jún. 4. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a szülést követő 5. héten már megjött. Ugyanúgy ahogy a terhességem előtt most is 7-8 napig volt meg. (7 napig rendes vérzés plusz a 8. napon még egy kis barnázgatás ezért szoktam így írni, hogy 7-8 napig tart.) Utána teljesen rendszertelenül jött, hol megjött, hol nem és volt, hogy csak barnázgattam. Már most kezd nagyjából beállni de még nem bízom el magam úgymond, hogy végre rendeződik ugyanis nekem mindig rendszertelenül jött. Még mindig szoptatok. Szerintem ha babát szeretnél nem szükséges várnod. Ha minden adott hozzá, akkor hajrá! :) Sok sikert a babaprojekthez! :))

2012. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!