Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. (Baross u. ) Sándorné...

SOTE I. (Baross u. ) Sándorné Menártovics Zsuzsanna szülésznőről ha van valakinek infója megírná? Őt ajánlották szülésznőnek és ha van valakinek személyes tapasztalata vele szeretném ha megosztaná velem.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam együtt Zsuzsival, szívből ajánlom Neked (bár hozzáteszem, mindenki profi ott).

Nagyon határozott, de végtelenül kedves! Az egyik legnagyobb rutinnal rendelkező szülésznő ott a Klinikán.


Sok sikert a szüléshez!

2009. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azóta már felvettem vele a kapcsolatot és hát tényleg egy nagyon aranyos csajszi! Már most megvan a kellő szimpátia. Csak ajánlani tudom én is bárkinek.
2009. júl. 17. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A később jövőknek: Zsuzsa a legjobb szülésznő, aki történhet veled. :)


2009-ben az első, pár napja a második fiunk megszületésében segített. A korábbi alkalom előtt nem ismertük, tehát teljesen önzetlenül és bármiféle elvárás nélkül nyújtotta a maximumot.


Hálával és örömmel gondolunk rá.

2011. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 2013.01.24én szültem a SOTE 1es sz. női klinikáján és Zsuzsa volt a szülésznőnk. Mindenkinek csak ajánlani tudom (Patkós Péter docens úrral együtt)! Nagyon kedves, tapasztalt, rugalmas, figyelmes, segítőkész. 4280 grammal született meg kisfiunk természetes úton és a siker nagyban neki volt köszönhető. Többstör bejött, tanácsokat adott, irányított, ha hívtuk, rögötn jött, segített. Bár mindenki ilyen jól végezné a szakmáját, mint ő(k)!
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!