Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek visszaadták a babátokat...

Nektek visszaadták a babátokat amíg varrtak?

Figyelt kérdés
Nekem egy rövid időre mellre tették, utána elvitték, és nem hozták vissza csak miután összevarrtak. Sajnos mivel elég patchworkösre sikerültem, ez sokáig eltartott. nem volt energiám vitatkozni, de tök rosszul esett, hogy egy nehez szülés után vagy egy óráig nem láthattam, és nem volt nálam a babám :(.
2012. jún. 6. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem adták vissza,kicsit sem.Megszületett,akkor rám tették,örültünk egymásnak (de inkább én :)),aztán elvitték rendbe tenni és onnan már a csecsemő osztályra került (apa kísérte a babát).Engem meg ez alatt varrtak össze+pihentem a kötelező 2 órát.Aztán átcsattogtam az osztályra és mentem megnézni a kisfiamat.
2012. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apánál volt, mellettem ült addig, ő fogta, de én is nagyon a kezembe vettem volna.
2012. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak arra a pár percre vitték el, amíg megvizsgálta a gyerekorvos, megmérték, felöltöztették. Kb. 5 perc volt, addig a párom volt vele.
2012. jún. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is apa fogta kozben mellettem.

Istvan kh. 2011.tel.

2012. jún. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ott volt nálam.
2012. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mikor megszületett rám tették, megcsodáltuk egymást,aztán elvitték,mérték meg ilyesmi,aztán amíg varrtak, betették őt egy "melegen tartóba"inkubátor szerűbe, mert hirtelen megviseli őket a kinti hőmérséklet...

de ahogy a doki végzett, betakartak és visszahozták a csöppemet szopizni,kb egy órára, aztán mentem a gyermekágyi osztályra.

2012. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett odaadták, aztán elvitték megmérni, felöltöztetni...,és nálunk inkubátorba is teszik őket. Amíg varrtak nem is hozták vissza, de nem is bánom, mert rosszabb volt mint a szülés.
2012. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen!

Megszületett, zsinór elvág, baba a mellkasomra, aztán elvitték lemérni, öltöztetni (közben sírtam és hallgattam, ahogy kint ordít, párom videozta), utána, kb. 10 perc múlva bebugyolálva visszakaptam és babáztam, amíg varrt a doki és onnantól kezdve örökkön-örökké :-)

(Bajcsy 2011.)

2012. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig én is a Bajcsyban szültem... Akkor nem értem, hogy én miért csak olyan soká... :(
2012. jún. 7. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, az Apukájával volt addig :)
2012. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!