Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok amikor előszö meglátt...

Sírtatok amikor előszö megláttátok a babátokat? És mit mondtatok neki? Vagy úgy egyáltalán mondtatok valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Èn azt mondogattam, hogy "egy bébie, egy bébi" párom meg kuncogott mögöttem, hogy mi más is lehetne. Nem sírtam, pedig azt hittem fogok, de ott egy kicsit sem voltam sírás közelében. èn megnyugodtam és kivirultam. minden képen úgy nézek ki mint aki éppen nyaralásból tért haza.
2012. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
én nem sírtam,de a férjem nagyon,mikor kiment megmondani anyunak,hogy megszületett a fiunk.mondani meg azt mondtam neki,hogy:Isten hozott Dödölle!.ez a dödölle dolog nem tudom hogy jött,mert nem is volt olyan kis gombóc,hanem hosszú vékony.egész terhesség alatt törpinek,meg hasonlóknak neveztem,de a dödölle,soha nem volt köztük.és akkor hirtelen ez jutott eszembe.
2012. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint zokogtam! Amikor először a kezembe adták,köszöntem neki ,hogy szia Kicsim. Erre olyan csúnyán nézett rám még mint soha senki.Még a szülésznő is röhögött. Én nem tudtam,hogy tovább sírjak vagy röhögjek.
2012. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam megszólalni, csak köszöngettem neki. Olyan furcsának és idegennek tűnt elsőre, utána persze minden másként volt :)
2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én meg sem tudtam szólalni. Császárral szültem délután, az esti etetésre hozták ki először, akkor láttam igazán. Miután elvitték, akkor sírtam el magam. Valahogy akkor tudatosult bennem, hogy van egy gyerekem....
2012. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor ott nem tudtam sírni, de a férjem sírt helyettem is:)Csak néztem, simogattam, furcsa érzés volt, arra már nem is emlékszem, hogy mondtam-e valamit neki.
2012. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok.

Ez egy olyan "szép" kérdés!! Jó volt felidézni azt a pillanatot!! Köszi!

Most úgy érzem jöhet a harmadik baba.

(Bocsi,de muszáj volt kiírni magamból!!!)

2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

elsö vagyok.


írjátok, hogy idegen volt. nekem is rettenetesen. mintha nem is 9 hónapig vártam volna, simogattam volna.

aztán már nem volt, de késöbb megint vissza jött az érzés, majdnem 6 hós koráig nem éreztem magaménak. mondjuk lehet mert annyira nem hasonlít rám. én barna vagyok barna szemekkel, kerek fejjel. a lányom meg szüke, kékszemü, mint az apja, belölem szinte semmi nincs benne.

(habár szoktunk nevetni, hogy tuti az apjáé de bitos az enyém?)

2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
nem sírtunk,sem én,sem a fiam.császáros voltam,de odahozták,mikor kibújt.ő csak pislogott,hogy most mi van,én meg megsimogattam és mondtam,szia kicsim.
2012. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Mindháromnál sírtam:)) Az elsőnek azt mondtam először : nahát nem is hasonlít senkire:))

A másodiknak azt hogy szia de szép vagy :))) (pedig dagi volt tiszta vér, és lila:))

A harmadiknak meg ezt : szia drágám, jéé tiszta Lili :) ( a másodikom) és igen sírtam, a boldogságtól:) Soha életemben több ilyen nem történt hogy örömömben sírnék:)

2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!