Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek visszaadták a babátokat...

Nektek visszaadták a babátokat amíg varrtak?

Figyelt kérdés
Nekem egy rövid időre mellre tették, utána elvitték, és nem hozták vissza csak miután összevarrtak. Sajnos mivel elég patchworkösre sikerültem, ez sokáig eltartott. nem volt energiám vitatkozni, de tök rosszul esett, hogy egy nehez szülés után vagy egy óráig nem láthattam, és nem volt nálam a babám :(.
2012. jún. 6. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor szültél a Bajcsyban és melyik dokinál?
2012. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálun is úgy volt, hogy mikor a hasamon volt, a zsinórt elvágták, utána mellettem a szülőszobán mosdatták, mérték, stb. Majd utána apa kapta meg, és végig mellettem üldögélt a picivel. Ezidő alatt mi a méhlepénnyel kínlódtunk, végül csak kijött, és utána látott hozzám a doki. De ekkor már csak oldalra figyeltem apára-fiára-fiamra!! :)

szent imre

2012. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!