Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék gyereket, de nagyon...

Szeretnék gyereket, de nagyon félek a szüléstől. Tényleg olyan szörnyű, mint ahogy leírják? Már több mint egy éve szeretnék teherbe esni, de nem sikerül. Lehet, hogy a szüléstől való félelem miatt stresszelekbe és azért nem? 26l

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Majd akkor fogsz teherbe esni, ha a gyerek utáni vágyad legyőzi a szülés miatti félelmed.
2012. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem szörnyű. Fáj, az igaz, de pl. egy fogfájás, vagy egy epegörcs ezerszer rosszabb, mert annak se értelme, se eredménye, míg a szülésnek..


És egyetértek az első válaszolóval, nekem pl. a szüléstől való félelem eszembe se jutott a babavállalás előtt, csak az, hogy babát szeretnék.

2012. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
A szülés nem szörnyű,a szülésnél életet adsz a gyermekednek!!!Ezt igy fogd fel,nem kell tőle félni!Az igaz hogy fáj,de ki lehet birni,átéltem 2x is.Hidd el amikor meglátod a picurkádat mindent elfelejtesz ami előtte volt.
2012. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is féltem a szüléstől, de sikerült a 2. hónapban teherbe esni. Viszont nem tudtam meg, milyen, mert - nem így akartam - programozott császár lett.
2012. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
A szülés rettenetes fájdalommal jár,de nem szörnyű,inkább szuper jó,hogy megszülted a világra hoztad,és itt van! :)
2012. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is nagyon féltem, de amint átléptem a szülőszoba küszöbén, megszűnt minden félelmem (energiám se volt a félelemre gondolni), azon voltam hogy minél előbb túl legyünk rajta. És nem olyan szörnyű. Fájni nagyon fáj, de hidd el már nagyon sokan végigcsinálták és túl élték :))
2012. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon fáj. De kit érdekel most komolyan?

Ahogy kibújuk a baba a fájdalmadat elvágják, abban a pillanatban ahogy megkapod a babád örök szerelem kezdődik.


Újra megkérdezem...kit érdekel, hogy fáj pár órán át? (:

2012. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem olyan szörnyű!én is évekig rettegtem hogy jajj mi lesz, meg hogy nekem aztán majd jöhet morfium is csak ne fájjon és most egy hónapja életet adtam egy gyönyörű kislánynak mindenféle fájdalom csillapítás nélkül és életem legszebb élményének tartom és örülök hogy nő vagyok és átélhettem(bár a fájdalom részét kihagynám de elviselhető volt!)

A lényeg hogy fejben tedd helyre a dolgokat,ne agyalj,ne olvass rémisztő történeteket!bízz magadban,a testedben és ösztöneidben-hogy képes vagy rá!mert meg tudod csinálni!

ha mind ez meg van szerintem össze fog jönni az a baba!

drukkolok!

2012. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak félig meddig hittem el, mikor azt mondták, h nagyon fáj a szülés, de utána elfelejtessz mindent.

A kellemetlen csalódás az volt, hogy tényleg nagyon fáj, annál is jobban, mint hittem....de amíg szülés előtt nagyom féltem, szülés alatt már csak az ösztöneim és a hormonok vezettek....és amikor felmutatták a babát, Az Én /Mi babánkat, akit 9 hónapig óvtam odabent, és magzatmázasan is gyönyörű volt......nos igen, minden gyötrelem, huss! elszállt. Ez így volt.

2012. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt nagyon, gyönyörű élmény volt! Tényleg, az életünk legszebb napja!
2012. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!