Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az ajkai Magyar Imre Kórház szülészetéről az elmúlt hónapokból?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne: milyen a személyzet, mennyire veszik figyelembe a kéréseket, milyen a szülőszoba, mi történik a babával rögtön szülés után, mit adnak, mit kell vinni, milyen a kaja, hogy zajlik egy nap, stb.

Sokat segítene, mire készüljek!

Előre is köszönöm!


2012. jún. 8. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!Én már 2 évvel ezelőtt szültem ott,de egy barátnőm most nemrég.Háát a szülésznők nagy része kedves,az orvosok az már más kérdés.Azt ki kell fogni,mert ha rossz napon"szülsz,van nagyon bunkó is.A szülőszoba nem egy luxusszálló,de megvan benne minden ami kell.Vinned,mindent kell még wc-papírt is,mert semmit sem adnak.(tehát:betét,hálóing,törölköző,minden..)A kaja nem rossz,csak nem túl nagy az adag.Bababarát lett az osztály,de nagyon ám!Szülés után,(norm.szülésnél)rögtön rád rakják a babát és röviid időn belül mellre kell raknod.Amint visszatérsz a szobádba,meg is kapod és onnantól kezdve,nálad is hagyják.Ez azt jelenti,hogy te rendezed teljesen a babát.A csecsemős nővérekről nincs jó emlékem,nem voltak segítőkészek,talán 1-2 kivétellel.Egyszóval,ha mégegyszer szülnék,nem jönnék az ajkai kóórházba,ha nem lenne muszály!remélem segítettem kicsit,ha bármi kérdésed lenne még én válaszolok szívesen!Üdv
2012. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nagyjából erre számítottam. Ha még bármi eszedbe jut, szívesen várom!

2012. jún. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!