Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári kórházban hol...

Székesfehérvári kórházban hol van az NST?

Figyelt kérdés
Be kell oda jelentkezni?Meddig lehet oda menni? (hány óráig?) Eddig csak UH-on voltam,azt már tudom hol van,de az NST-ről gőzöm sincs,és még laborba is kell mennem,az is ugyanott van?

2012. jún. 10. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
nst a szülészeti épületben van. bemész alsó szinten az első ajtó jobb oldalt. ajtó mellett bal oldalt nyomtatsz ki egy sorszámot. majd a folyóson legutolsó ajtó. reggel 7 azt hiszem 1 ig. de nem érdemes korán odamenni!
2012. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van ott ultrahang is.


labor azt nem tudom hol van!

2012. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A labor a szakambulancián van, ami szintén a kórházhoz tartozik, szóval másik épület, de helyben ott van.

Ikres NST fent van a szülészeten, a rendes meg lent, amint azt írták is, látom. Bejelentkezni nem kell.

2012. jún. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NST a szülészet épületében lent van jobbra az utolsó ajtó. A sorszámtépő már jó ideje nem működik, állj oda az ajtóhoz, időnként jön ki egy nőci, és már lehet is bemenni akiskönyvvel. 7-14ig vannak, én reggel járok 8 körül (miután apa meg gyerek helyére került), néha elég sokan vannak, egyik anyuka dél körülre esküszik. 10-15 percig nézik a szivhangot, vérnyomást mérnek, régen vinni kellett vizeletet, most egyszer sem kértek, pedig már 4x voltam. Aztán átviszik a papirjaidat a szomszéd rendelőbe, és időnként lejön az egyik ügyeletes doki "rendelni", megnézi, kérdezget, indokolt esetben megvizsgál és megmondja pontosan mikor (melyik nap) menj ismét.
2012. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget! Még időben írtátok,mert ma kell mennem, úgy döntöttem laborba ma nem megyek,mert mire végzek az UH-gal,és NST-vel a kislányom már a falat fogja kaparni!

Még mindig nem tudom hol van a szüleszeti épület,de majdcsak megtalálom :D

A 2. szakambulancia tudom hol van,onnan hogy jutok el a szülészeti osztályig? Mondjuk a kartonozóból?(mert azt konkrétan tudom hol van :D)

Bocsi,hogy ilyen értetlen vagyok :))

2012. jún. 11. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod hol van a kórház bejárata? Ott van portaszerű épület, sorompó, szembe buszmegálló meg egy kisebb parkoló, mögötte a park. Na ott bemész, és ott van rögtök balra egy ilyen felhajtós vörös téglás 3 emeletes épület. Na az a szülészet.

A rendelő (szakambulancia) és a szülészet közötti közlekedésre 2 javaslatom van. Az egyik hogy körbemész. A másikat 3 évnyi odajárás után tudtam megjegyezni, de 2 hete sikerült megint elrontanom. Valahogy úgy néz ki, hogy a vérvételes épületrészben lemész lifttel vagy lépcsőn, ott át szoktam menni mindenféle folyósókon, és vagy ott jössz ki a halálfolyósónak becézett átjáró alatt (nemtudom mi a neve) vagy pedig a hotelből. Onnan szoktam menni az a folyósó mentén (alatta) elhagyva a véradó allomást, meg még egy épületet és ott jobbra.

Bocsi, hogy ilyen bonyolult voltam, nem nagyon megy nekem a navigálás.

2012. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hihi, rendes vagy, de azt hiszem körbemegyek,az a biztos,és az sem érdekel ha esik az eső! Ma pont azért nem mentem el, nem akartam kislányomat egész nap a kocsiban possasztani még én várok a soromra... Szóval vörös téglás épület, és annak az alsó szintjén valahol ott az nst :D A kórház bejárat az lehet amihez megy fel 2 oldalról ilyen emelkedő szerű valami? 1x voltam a kórházban akkor is a fül-orr-gégészeten látogatóban,ezek szerint a szülészet nem ott van :) Pfff,úgyis eltévedek :D
2012. jún. 11. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval a rendelőintézet a hunyadi utcában van, ott ugyan van felhajtó, mert oda megy a mentő, de neked nem az kell.

Az NST Seregélyesi út, halesz parkkal szemben van. Át kell menni a zebrán, mész az épület mentén, ott van egy üveges barna ajtó, ott van az átjárás, ahogy kijössz onnan a másik oldalon, ott van a gyermek sürgősségi vagy mi, és rögtön ott a felhajtó meg a bejárat is a szülészetre.

Kövesd a nagy pocakos kismamikat :-)))

2012. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ott már akkor jártam egyszer mert eltévedtem akkor is,igen rémlik hogy ott van a sürgősségi valami,ott ahol ki van rakva a tábla hogy "babamentő" az mellett kell bemenni,ugye? A barna csapóajtók is tudom már hol vannak akkor. :D Csak eljutok oda is! Amikor ott jártam voltak ott pocakosok is :D
2012. jún. 13. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!