Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a jóslófájás? Mit...

Milyen a jóslófájás? Mit lehet érezni?

Figyelt kérdés

A 36 hetet ma töltöttem. Néha éjjel alhasamban érzek valami bizsrgetőst, ami hátul a derekamnál a gerincem körül is érződik. De csak nagyon enyhén. Lehet, hogy ez az?

Mennyi időm lehet akkor még vissza a szülésig?


2009. júl. 3. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
jósló fájás ugyan az mint a vajúdás, csak szabálytalanabb. És abból leheet rendes szülés is. Nekem az volt aztán átment tágulásba. No koment. Péntek éjjel 11-kor kezdődött vasárnap 12,15-re meglett a lányom. Rohadtúl fárasztó volt így az utolsó két orára már elhagyott az erőm. Szabályosan könyörögtem szedjék ki belőlem, mert feladtam. Úgy feladtam, hogy a lányom bele is halhatott volna.
2009. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 34. héten kezdődtek a jóslók. Én a derekamban nem éreztem, olyan volt, mint egy enyhébb menstruációs görcs. Nálam is éjjel jelentkeztek a jóslók, volt, hogy szabályos időközönként, máskor teljesen szabálytalanul. Nekem meg kellett indítani a szülést a 39. héten, mert toxémiás lettem. Akkor 1 ujjnyira voltam kitágulva. Tehát a jóslók nem jelentik azt, hogy egyből szülés is lesz, ne aggódj. Lehet hátra 2 hét, de 1 hónap is.
2009. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető! Nálam a 36.hétnél jöttek szabálytalanul, nagyon enyhén mensi szerűen és egy picit a derekamban is éreztem. Ez így ment még 3 hétig és amikor a valódi fájások jöttek CSAK a derekamban éreztem, de ott nagyon. 18:00-kor vettek fel az osztályra és 20:30-kor már a kezemben volt a bébikém. Ügyi volt nagyon.

Könnyű szülést, boldog babázást!

6 hós manó anyukája

2009. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!