Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok!...

29 hetes terhes vagyok! Mikortól lehetséges a jóslofájás? és az milyen mit kell érezni?

Figyelt kérdés
Megíjedtem ma mert olyasmit éreztem,mint a mensi görcs,de csak kis pillanatokra.remélem ez még nem az.aggoom,ugye nem fog még most megszületni a babám???????
2009. ápr. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
dehogy, ne izgulj ! A joslófájások mégösszehúzódások, azokat többször érzed. Főleg ha ki akarna jönni, akkor sűrűsödne és erősödne. Lehet hogy csak megerőltetted magad picit, vagy rosszul helyezkedett a bébi.
2009. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jóslófájás nem sűrűsödik , hanem össze -vissza van és a 36. hét előtt nem jó.

En a 31.-héten mentem be ezzel az ügyeletre és vissza kellett tartani,így napra pontosan született, de ha nem megyek be azt mondták baj is lehetett volna.

Ha mensis görcs akkor mindegy hogy erőltetés miatt stb-től van menj be és ellenőrizzék le.

Én is későn mentem lecsesztek, de szerencsére megoldották.

2 napig feküdtem az infúzióval és rossz volt, de megérte.

Az ismeretlen dolgokat a legjobb, ha orvostól kérdezed meg, mégiscsak a babádról van szó.

2009. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!