Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell érezni jóslófájáskor?...

Mit kell érezni jóslófájáskor? Honnan fogom tudni, hogy ez már jóslófájás? 34 hetes km.

Figyelt kérdés

Első kisbabás vagyok,és nemtudom hogy amit érzek,az már jóslófájásnak mondható-e?pl.

fáj a belső combom és a nemi szervem is,de csak a bal oldalon és az is csak akkor,ha megpihenek(éjszaka).Olyankor a derekam is fáj,a hasam már lent van.ezeket kb 2 hete érzem,de semmi mást.Azt sem tudom mondani,hogy nagyon fáj,mert a szülési fájdalmat ennél 1000x rosszabbnak gondolom és hallottam.ha mégis jóslók,akkor nem erre gondoltam,hanem sokkal fájdalmasabbra.


sajnos nem tudom megkülönböztetni a baba fejét a seggétől,nem tudom,hogy akkor most jó irányban van-e vagy nem,gondolom,ha leszállt a has,akkor igen jó irányban van.


2009. júl. 29. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2009. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lehetnek jóslófájások, persze,de igazából olyankor a has is megkeményedik. Ezek a fájások szüléskor valóban megerősödnek, a derekadból a combodig hasítanak majd, és nem bírsz állva maradni, le kell ülnöd majd,kb 40 50 mp-re és aztán mintha mi sem történt volna teszel veszel tovább, majd megint jön majd egy ilyen fájás és le kell majd megint ülnöd vagy legalább találni egy olyan poziciót, amiben nem fáj annyira. A két fájás közötti időt méred majd. Ez lesz majd a 10perces, 8perces..5perces fájás. Nem törvényszerű a pontosság, de szabályos, lehet óránkénti fájásokat is számolni. Jóslófájások elmúlnak, ha kádba ülsz és lazítasz, szülési fájdalmak nem. Még ráérsz szülni, ezek lehetnek jóslóak, de inkább csak a nagy pocakod és a megváltozott tested okoz néha ilyen fájdalmakat. Kitartást!
2009. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!