Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis kórházba...

A miskolci Semmelweis kórházban fog szülni a lányom. Hajas Sándorhoz tartozik. Én annó Dr. Sándor Csabánál szültem 2 gyermekemet, de úgy hallottam, hogy ő már nem vállal szülést. Kit ajánlanátok? Teljesen tanácstalanok vagyunk.

Figyelt kérdés
Érdekelnének az ottani tarifák is.

2012. jún. 12. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy hozzá tartozik? Nem azt, hogy Ő az orvosa?
2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a hozzá tartozik azt jelenti, hogy a terhesgondozóban ahol ő lakik, az az utca ehhez az orvoshoz van rendelve.

Tarifát nem tudok, én itt ijesztő 50-eseket hallok, meg a felett. De ááááá!


Nekem nem volt fogadott orvosom, ügyeletesnél szültem, ráadásul hajnalban a műszak végén. Mégis nagyon kedves volt. (lehet mondani hogy szerencsém volt, szerintem is az volt) Akikkel egy szobában voltak mindnek volt orvosa, még szülésznővel is rendelkezett az egyik, mégis minddel vagy komplikáció volt, vagy ordítottak és bunkók voltak. (A borzalmas beszédstílust én is hallottam, hát csodálom hogy utána nem vágta pofon.)


Egyébként engem az is hidegen hagyott volna ha szemetek lettek volna, mert minden mást elfelejtettem miután a mellkasomra fektették a gyerekemet.


A nagymama nagyon fizetni akart, a szülés után a szülésznő/nővér aki ott volt kapott egy 10 ezrest, meg az egyik nővér lent az osztályon 1000 forintot. Az orvosnak akart adni egy 20-ast de mivel nem ő vizsgált meg hogy elengednek-e, így azt megtartottuk.

De véleményem szerint fölösleges fizetni.

Persze! Ha nem lett volna minden rendben a terhességemmel, akkor elgondolkodtam volna a fogadott orvoson, de azt nem tudom, hogy hogyan döntöttem volna.

2012. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dr.Hajas Sándor volt az orvosom.Nála szültem.Szerintem rendes, alapos orvos.Meg voltam vele elégedve.Szimpatikus nekem még Dr. Vrastyák Péter is, de őt nem ismerem csak ő vett fel a szülőszobára és nagyon kedves volt :)
2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vrastyi OK, de kezd elszallni.

Hajas meg egy allat. Ha a kettot osszehasonlitod, a ket veglet. Vrasit egyaltalan nem erzed vizsgalatkor, hajas amellett h bunko es 2 szot nem mond az allapotodrol, meg raadasul faj is! Ja, es allitolag nagy ultrahang guru is, ennek ellenere olyan betegnek nezte a babamat a hasamban, hogy 1o hetig nem tertem magamhoz. Aztan az uh-os no megnyugtatott, hogy minden rendben. Nagyon kellett az az izgalom, alig tudtam aludni.

Sandor meg nyugdijba megy, mar nem szuleszt. De a kerdezo mar valoszinuleg otthon csucsul az unokajaval :) sok boldogsagot.

2013. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!