Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem altatásos császárnál...

Nem altatásos császárnál engedélyeznék a füldugó használtatát?

Figyelt kérdés

volt már érzéstelenített műtétem és nem bírom a vágás hangját

ha császárra kerülne a sor,úgy érzem épp elég trauma lenne hogy ott matatnak rajtam, bennem de nem akarnám tudni éppen hol tart, melyik szervemet rakták odébb stb. és a vágás hangát is szeretném megúszni

lehet ilyet kérni hogy ne tájékoztassanak közben, és bedughassam a fülem füldugóval?

alatatást azért nem akarnék kérni, mert gondolom nem véletlenül csak a sürgős esetekben adnak, biztos nem jó a babának

de ha nem muszáj, nem hallgatnám ahogy boncolnak, épp elég lenne érezni a matatást


2012. jún. 18. 17:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is császár volt, és igen, szerintem sem lehet füldugó. De hidd el, nem is kell! Nekem semmi más hang nem rémlik, csak a magzatvíz leszívása. Jó volt dumálni az anesztessel (tök elterel), a dokim is néha odaszólt, jófej volt mindenki. Ami nekem a legkedvesebb élmény, és füldugóval lemaradtam volna róla: a kisfiamat még éppen csak kiemelték, én nem láttam még, de hapcizott kettőt, és nagyon édi volt! Hát ha füldugózók, akkor lemaradok az első megnyilvánulásáról!
2012. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!