Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülész-nőgyógyászt keresek,...

Szülész-nőgyógyászt keresek, kit tudtok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy szakmailag és emberileg is jó orvos legyen,magánrendeléssel illetve jó lenne ha magánklinikai kórházi háttere is lenne.

Kérlek titeket,hogy SOTE I-n,II-n dolgozó orvosokat ne javasoljatok,mert oda biztosan nem megyek!

Köszönöm



2012. jún. 18. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én ehhez azt tudom Neked mondani, hogy nem jó úton keresgélsz, ha vad idegenektől kérsz segítséget.

Az orvos, aki az egyikünknek "emberileg jó", az a másikunknak meg nagyon nem jön be. És itt a válaszadókat sem ismered.

Nekem a legjobb barátnőm orvosa sem jött be. Pont ,mert ebben a kérdéseben más a hozzáállásunk...

2012. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így van, ahogy az első írja!

Nekem barátnőm ajánlott egy szakmailag nagyon jó nődokit, bementem hozzá nagy lelkesedéssel, 5 perc múlva meg már menni akartam onnan. Vicces akart lenni, és mondta fennhangon h "kegyed még biztos szűz"-na ott égtem szégyenemben, h ez a legelső kérdése, ahogy belépek.....

2012. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

DR. Raft Miklós


[link]


A szent Imrében dolgozik, és két helyen is rendel, Én ajánlani tudom.

2012. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen,nem csak ez alapján fogok dönteni,de mindenképpen érdekel,hogy mások kit ajánlanak:)

2012. jún. 18. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Dr. Alexanjan Nelli doktornőt ajánlom. A magánrendelője a Keleti és a Blaha között van. Az Uzsokiban vezeti a szülést. Korrekt, megbízható, lelkiismeretes.


[link]

2012. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dr Mészáros Márta, a nyugatinál van magán rendelése, a Róbertben lehet nála szülni.

Röviden, hogy milyen doki: iszonyú kedves, pörgős dumagép, meg se érzem a vizsgálatokat. Nagyon kíváncsi voltam milyen lesz vele a szülés. Anyukám nála szülte a húgomat, azt mesélte, hogy két fájás között eltrécseltek, szóval "jó volt a hangulat". De sajna nekem 2 császárom lett, úgyhogy nem tudtam meg milyen vele szülni, de most már tudom, hogy a műtőben nagyon profi!

Sajna előbb fog nyugdíjba menni, mint hogy én megöregszem, de remélem fogok találni hasonlóan tökéletes orvost.

2012. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszi,nagyon szimpatikusnak találom a doktornőt.

Kb.mennyibe kerül nála egy rendelés?

Uh-ja van?

Róbert kórház milyen volt?

2012. jún. 19. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

"Utolsó" (6-os) vagyok

Úgy emlékszem 8 ezer ft egy alkalom. Van uh-ja, először ő nézte meg a babót, de a 12 hetes, meg a többi kötelező szűrést egy ultraszonográfus csinált, mert azt mondta, hogy ő sokkal jobban ért hozzá. :) De az is a magánrendelőben volt, nem kellett külön sorba állni, sztk-ba menni.

A Róbert Klinika nagyon szimpatikus, hotel-szerű szobák vannak benne, lehet kérni (sajna plusz pénzért) saját szobát, apás szobát stb. Az orvosok, nővérek iszonyú kedvesek, mosolygósak, nagyon profik. Sajna a szülőszobához nem volt szerencsém, de a műtő és az előkészítő szoba is teljesen oké.

Nem olcsó, másfél éve 300 ezer volt egy császár, gerinc érzéstelenítéssel, 2 személyes fürdőszobás szobával... De úgy voltam vele, hogy ennek a felét bedugdostam volna a személyzet zsebébe, így viszont nem kellett gondolkodnom mennyi az ami nem ciki... Az ár másik fele pedig a hotel-minőség miatt érte meg. Ja, és császár után rögtön velem lehetett a baba, hozták rendesen szoptatni, a család is személyesen láthatta, nem csak üvegen keresztül, szóval nagyon jó. A Mávban voltam megnézni mi lenne, ha "olcsón" akarnám megúszni, és felfordult a gyomrom a kórtermektől (mert persze a szülőszoba ott nagyon tip-top, de utána 4 napig a kórteremben vagy...)

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok, akár priviben is.

2012. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!