Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten olyan jó, megbízhat...

Budapesten olyan jó, megbízható, emberséges nőgyógyászt keresek aki rendesen foglalkozik az emberrel. Kihez mehetnék?

Figyelt kérdés
Még ha megírnátok azt is, hogy melyik kórházban dolgozik azt megköszönném.
2008. júl. 31. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En Dr.Baltschik Mikloshoz jarok,es csak ajanlani tudom.

O Janos korhazban is rendel,es van maganrendelese is.

Itt van a honlapja,meg tudod nezni,h szimpatikus e vagy sem.

[link]

36 hetes kismama

2008. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én Dr Nyulasi Gábort ajánlom és ő a szent imrében dolgozik.nagyon rendes
2008. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Domokos Tamás- Péterfy-ben dolgozik, Király u-ban van magánrendelése. Ha gondolod, írj privit és megadom az elérhetőségét. 2,5 hós kislány anyukája.
2008. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr. Jerger András
2008. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én Dr.Kisfalvi Istvánhoz járok magánrendelésre.Ő az Oxivit rendelőben rendel a II.ker Bem u.-ban és a SOTE II.-n szül.Én is ott fogok.Nyugodt,rendes és elmond mindent.29 hetes pocis
2008. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 1. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
SZia!Én is Nyulasi Gáborral szültem-császárt .Nagyon rendes korrekt orvos.A kház is nagyon jó,mindenki aranyos volt,nagyon jól éreztem magamat bennt,nem bántam meg a választásomat.
2008. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!